slick-greeter - en to be translation catalogue (49 entries)

en: Enter password for %s
be: Увядзіце пароль для %s

en: Enter your username
be: Увядзіце ваша імя карыстальніка

en: Password:
be: Пароль:

en: Username:
be: Карыстальнік:

en: Invalid password, please try again
be: Няправільны пароль, паспрабуйце яшчэ раз

en: Failed to authenticate
be: Памылка аўтэнтыфікацыі

en: Failed to start session
be: Не атрымалася запусціць сесію

en: Logging in...
be: Ажыццяўляецца ўваход ...

en: Login Screen
be: Экран уваходу

en: Back
be: Назад

en: Power:
be: Сілкаванне:

en: Accessibility
be: Спецыяльныя магчымасці

en: Onscreen keyboard
be: Экранная клавіятура

en: High Contrast
be: Высокая кантраснасць

en: Screen Reader
be: Чытанне з экрана

en: Quit...
be: Выйсці...

en: Suspend
be: Прыпыніць

en: Hibernate
be: Гібернацыя

en: Keyboard layout:
be: Раскладка клавіятуры:

en: More layouts...
be: Больш раскладак...

en: Session Options
be: Параметры сеанса

en: Select desktop environment
be: Выберыце працоўнае асяроддзе

en: Goodbye. Would you like to...
be: Да пабачэння. Можа жадаеце...

en: Shut Down
be: Выключыць

en: Are you sure you want to shut down the computer?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выключыць камп'ютар?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
be: Іншыя карыстальнікі зараз ўвайшлі ў гэты камп'ютар, выключэнне закрые таксама і іх сесіі.

en: Restart
be: Перазапусціць

en: Show release version
be: Паказаць версію выпуску

en: Run in test mode
be: Запусціць у тэставым рэжыме

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
be: Выканайце "%s --help", каб убачыць спіс усіх магчымых опцый каманднага радка.

en: %s (Default)
be: %s (Стандартна)

en: Guest Session
be: Гасцявая сесія

en: Please enter a complete e-mail address
be: Увядзіце поўны адрас электроннай пошты

en: Incorrect e-mail address or password
be: Няправільны адрас электроннай пошты ці пароль

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
be: Калі вы маеце ўліковы запіс на серверы RDP ці Citrix, Remote Login дазволіць вам запускаць праграмы з гэтага сервера.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
be: Калі вы маеце ўліковы запіс на серверы RDP, Remote Login дазволіць вам запускаць праграмы з гэтага сервера.

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Set Up...
be: Усталяванне...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
be: Каб выкарыстоўваць гэты сервіс, вам патрэбны ўліковы запіс Ubuntu Remote Login. Ці жадаеце наладзіць яго цяпер?

en: OK
be: Добра

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
be: Каб выкарыстоўваць гэты сервіс, вам патрэбны ўліковы запіс Ubuntu Remote Login. Наведайце сайт uccs.canonical.com, каб стварыць яго.

en: Server type not supported.
be: Тып сервера не падтрымліваецца.

en: Domain:
be: Дамен:

en: Email address:
be: Электронная пошта:

en: Log In
be: Увайсці

en: Login as %s
be: Увайсці як %s

en: Retry
be: Паспрабаваць зноў

en: Retry as %s
be: Паспрабаваць зноў як %s

en: Login
be: Уваход
