slick-greeter - en to bg translation catalogue (47 entries)

en: Enter password for %s
bg: Въведете парола за %s

en: Password:
bg: Парола:

en: Username:
bg: Потребител:

en: Invalid password, please try again
bg: Грешна парола, моля опитайте отново

en: Failed to authenticate
bg: Неуспешно идентифициране

en: Failed to start session
bg: Неуспешно стартиране на сесията

en: Logging in...
bg: Влизане...

en: Login Screen
bg: Екран за вход

en: Back
bg: Назад

en: Power:
bg: Захранване:

en: Accessibility
bg: Достъпност

en: Onscreen keyboard
bg: Екранна клавиатура

en: High Contrast
bg: Висок контраст

en: Screen Reader
bg: Екранен четец

en: Quit...
bg: Изход…

en: Suspend
bg: Суспендинирай

en: Hibernate
bg: Хибернирай

en: Keyboard layout:
bg: Клавиатурна подредба:

en: Session Options
bg: Параметри на сесията

en: Select desktop environment
bg: Изберете десктоп среда

en: Goodbye. Would you like to...
bg: Довиждане. Щом така си решил...

en: Shut Down
bg: Изключи

en: Are you sure you want to shut down the computer?
bg: Действително ли искате да изключите компютъра?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
bg: В момента на този компютър са стартирани сесии и на други потребители, изключването ще доведе до завършването на всички сесии.

en: Restart
bg: Рестартирай

en: Show release version
bg: Покажи версията на изданието

en: Run in test mode
bg: Стартирай в тестов режим

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
bg: Изпълнете «%s --help», за да видите списъка с всички опции на командния ред.

en: %s (Default)
bg: %s (стандартно)

en: Guest Session
bg: Сесия за гости

en: Please enter a complete e-mail address
bg: Моля, напишете пълен имейл адрес

en: Incorrect e-mail address or password
bg: Невалиден имейл адрес или парола

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
bg: Ако имате профил на RDP или Citrix сървър, отдалеченият достъп ще ви позволи да стартирате приложения от този сървър.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
bg: Ако имате профил на RDP сървър, отдалеченият достъп ще ви позволи да стартирате приложения от този сървър.

en: Cancel
bg: Отмени

en: Set Up...
bg: Настройка...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
bg: За да ползвате тази услуга, трябва да имате Убунту профил за отдалечен достъп. Искате ли сега да създаде профила?

en: OK
bg: Да

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
bg: За да ползвате тази услуга, трябва да имате Убунту профил за отдалечен достъп. За да настройте профила си, посетите сайта uccs.canonical.com

en: Server type not supported.
bg: Този вид сървър не се поддържа.

en: Domain:
bg: Домейн:

en: Email address:
bg: Имейл адрес:

en: Log In
bg: Вход

en: Login as %s
bg: Влез от името на %s

en: Retry
bg: Повторен опит

en: Retry as %s
bg: Повторен опит като %s

en: Login
bg: Влез
