slick-greeter - en to bs translation catalogue (32 entries)

en: Enter password for %s
bs: Unesite šifru za %s

en: Password:
bs: Lozinka:

en: Invalid password, please try again
bs: Pogrešna lozinka, molimo pokušajte ponovo

en: Failed to start session
bs: Neuspjelo pokretanje sesije

en: Logging in...
bs: Prijavljivanje...

en: Back
bs: Nazad

en: Onscreen keyboard
bs: Tastatura na ekranu

en: High Contrast
bs: Visoki kontrast

en: Suspend
bs: Suspenduj

en: Hibernate
bs: Hibernacija

en: Session Options
bs: Opcije sesije

en: Select desktop environment
bs: Odaberi okruženje radne površine

en: Shut Down
bs: Ugasi

en: Are you sure you want to shut down the computer?
bs: Jeste li sigurni da želite ugasiti ovaj računar?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
bs: Drugi korisnici su trenutno prijavljeni na ovaj računar, gašenje sada će takođe zatvoriti ove druge sesije.

en: Restart
bs: Ponovo pokreni

en: Run in test mode
bs: Pokreni u testnom režimu

en: %s (Default)
bs: %s (podrazumijevano)

en: Please enter a complete e-mail address
bs: Molim unesite punu adresu elektronske pošte

en: Incorrect e-mail address or password
bs: Neispravna adresa elektronske pošte ili lozinka

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
bs: Ako imate nalog na RDP ili Citrix serveru, daljinska Prijava omogućuje pokretanje aplikacija sa tog servera.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
bs: Ako imate nalog na RDP serveru, udaljena prijava će pokrenuti programe s tog servera.

en: Cancel
bs: Odustani

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
bs: Treba vam Ubuntu nalog za udaljenu prijavu da koristite ovu uslugu. Želite li postaviti taj nalog.

en: OK
bs: U redu

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
bs: Treba vam Ubuntu nalog za udaljenu prijavu da koristite ovu uslugu. Posjetite uccs.canonical.com da postavite nalog.

en: Server type not supported.
bs: Vrsta servera nije podržana

en: Domain:
bs: Domena:

en: Email address:
bs: Adresa e‑pošte:

en: Retry
bs: Pokušaj Ponovo

en: Retry as %s
bs: Ponovi kao %s

en: Login
bs: Prijava
