slick-greeter - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Enter password for %s
ca: Introduïu la contrasenya de %s

en: Enter your username
ca: Escriviu el nom d'usuari

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Username:
ca: Nom d'usuari:

en: Invalid password, please try again
ca: Contrasenya no vàlida, intenteu-ho de nou

en: Failed to authenticate
ca: Ha fallat l'autenticació

en: Failed to start session
ca: Ha fallat l'inici de la sessió

en: Logging in...
ca: S'està iniciant la sessió...

en: Login Screen
ca: Pantalla d'inici de sessió

en: Back
ca: Enrere

en: Power:
ca: Bateria:

en: Accessibility
ca: Accessibilitat

en: Onscreen keyboard
ca: Teclat en pantalla

en: High Contrast
ca: Contrast alt

en: Screen Reader
ca: Lector de pantalla

en: Quit...
ca: Surt...

en: Suspend
ca: Suspèn

en: Hibernate
ca: Hiberna

en: Keyboard layout:
ca: Disposició del teclat:

en: More layouts...
ca: Més dissenys...

en: Session Options
ca: Opcions de la sessió

en: Select desktop environment
ca: Seleccioneu l'entorn d'escriptori

en: Goodbye. Would you like to...
ca: Adéu. Potser us agradaria...

en: Shut Down
ca: Apaga

en: Are you sure you want to shut down the computer?
ca: Esteu segur que voleu apagar l'ordinador?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
ca: Hi ha altres usuaris connectats a aquest ordinador. Si l'apagueu, es tancaran aquestes altres sessions.

en: Restart
ca: Reinicia

en: Show release version
ca: Mostra la versió

en: Run in test mode
ca: Executa en mode de prova

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
ca: Executeu '%s --help' per veure una llista sencera de les opcions de la línia d'ordres.

en: %s (Default)
ca: %s (per defecte)

en: Guest Session
ca: Sessió de convidat

en: Please enter a complete e-mail address
ca: Introduïu una adreça electrònica completa

en: Incorrect e-mail address or password
ca: L'adreça electrònica o la contrasenya són incorrectes

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
ca: Si teniu un compte en un servidor RDP o Citrix, l'inici de sessió remot us permet executar aplicacions des del servidor.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
ca: Si teniu un compte en un servidor RDP, l'inici de sessió remot us permet executar aplicacions des del servidor.

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Set Up...
ca: Configura...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
ca: Necessiteu un compte d'inici de sessió remot d'Ubuntu per utilitzar aquest servei. Voleu configurar ara un compte?

en: OK
ca: D'acord

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
ca: Necessiteu un compte d'inici de sessió remot d'Ubuntu per utilitzar aquest servei. Visiteu uccs.canonical.com per configurar-ne un.

en: Server type not supported.
ca: El tipus de servidor no és compatible.

en: Domain:
ca: Domini:

en: Email address:
ca: Adreça de correu electrònic:

en: Log In
ca: Inicia la sessió

en: Login as %s
ca: Inici de sessió com a %s

en: Retry
ca: Torna-ho a provar

en: Retry as %s
ca: Torna-ho a provar com a %s

en: Login
ca: Inici de sessió
