slick-greeter - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: Enter password for %s
tr: %s içün sır-söz kirsetiñiz

en: Password:
tr: Parol:

en: Username:
tr: Qullanıcı adı:

en: Invalid password, please try again
tr: Keçersiz parol, lütfen yañıdan deñeñiz

en: Failed to authenticate
tr: Sahihlenim muvaffaqiyetsiz

en: Logging in...
tr: İçeri imzalanıla...

en: Login Screen
tr: İçeri İmzalanım Ekranı

en: Onscreen keyboard
tr: Ekran-üstü klavye

en: High Contrast
tr: Yüksek Tezat

en: Screen Reader
tr: Ekran Oquyıcı

en: Session Options
tr: Oturım Seçenekleri

en: Select desktop environment
tr: Masaüstü çevresini saylañız

en: Show release version
tr: Çıqarılış sürümini köster

en: Run in test mode
tr: Sınama kipinde çaptır

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
tr: Faydalanışlı emir satrı seçenekleriniñ tam bir listesini körmek içün '%s --help' çaptırıñız.

en: %s (Default)
tr: %s (Ögbelgilengen)

en: Guest Session
tr: Musafir Oturımı

en: Please enter a complete e-mail address
tr: Lütfen tam bir e-poşta adresi kirsetiñiz

en: Incorrect e-mail address or password
tr: Yañlış e-poçta yaki sır-söz

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
tr: Eger bir RDP ya da Citrix sunucısı üzerinde bir hesabıñız bar ise, Uzaqtan İçeri İmzalanım sizge o sunucıdan uyğulamalarnı çaptırmağa imkân berir.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
tr: Eger bir RDP sunucısı üzerinde bir hesabıñız bar ise, Uzaqtan İçeri İmzalanım sizge o sunucıdan uyğulamalarnı çalıştırmağa imkân berir.

en: Cancel
tr: Vazgeç

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
tr: Bu hızmetni qullanmaq içün bir Ubuntu Uzaqtan İçeri İmzalanım hesabına ihtiyacıñız bar. Şimdi bir hesapnı ayarlamağa ister ediñizmi?

en: OK
tr: Tamam

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
tr: Bu hızmetni qullanmaq içün bir Ubuntu Uzaqtan İçeri İmzalanım hesabına muhtacsıñız. Bir hesapnı ayarlamaq içün uccs.canonical.com ziyaret etiñiz.

en: Server type not supported.
tr: Sunucı türü desteklenmey.

en: Domain:
tr: Saha:

en: Email address:
tr: E-poçta adresi:

en: Log In
tr: İçeri İmzalan

en: Login as %s
tr: %s olaraq içeri imzalan

en: Retry
tr: Kene deñe

en: Retry as %s
tr: %s olaraq kene deñe

en: Login
tr: İçeri İmzalanım
