slick-greeter - en to eo translation catalogue (47 entries)

en: Enter password for %s
eo: Enigi pasvorton por %s

en: Password:
eo: Pasvorto:

en: Username:
eo: Uzantonomo

en: Invalid password, please try again
eo: Nevalida pasvorto. Bonvole provu denove

en: Failed to authenticate
eo: Malsukcesis aŭtentigi

en: Failed to start session
eo: Malsukcesis startigi seancon

en: Logging in...
eo: Ensalutado...

en: Login Screen
eo: Ensalutekrano

en: Back
eo: Reen

en: Power:
eo: Kurento:

en: Accessibility
eo: Alireblo

en: Onscreen keyboard
eo: Ekranklavaro

en: High Contrast
eo: Alta kontrasto

en: Screen Reader
eo: Ekranlegilo

en: Quit...
eo: Forlasi...

en: Suspend
eo: Prokrasti

en: Hibernate
eo: Pasivumigi

en: Keyboard layout:
eo: Klavararanĝo:

en: Session Options
eo: Agordoj de seanco

en: Select desktop environment
eo: Elekti fenestrilon

en: Goodbye. Would you like to...
eo: Adiaŭ. Ĉu vi deziras...

en: Shut Down
eo: Malŝalti

en: Are you sure you want to shut down the computer?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas elŝalti la komputilon?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
eo: Aliaj uzantoj estas ensalutintaj. Nun elŝalti la komputilon fermos ankaŭ la aliajn seancojn.

en: Restart
eo: Restartigi

en: Show release version
eo: Montri version de la eldono

en: Run in test mode
eo: Ruliĝi laŭ testa reĝimo.

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
eo: Rulu '%s --help' por vidi plenan liston de disponeblaj opcioj por komandlinio.

en: %s (Default)
eo: %s (defaŭlto)

en: Guest Session
eo: Gastoseanco

en: Please enter a complete e-mail address
eo: Bonvolu enigi plenan retpoŝtadreson

en: Incorrect e-mail address or password
eo: Neĝusta retpoŝtadreso aŭ pasvorto

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
eo: Se vi havas konton ĉe RDP- aŭ Citrix-servilo, fora ensaluto permesos al vi malfermi aplikaĵojn de tiu servilo.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
eo: Se vi havas konton ĉe RDP-servilo, fora ensaluto permesos al vi malfermi aplikaĵojn de tiu servilo.

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Set Up...
eo: Agordi...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
eo: Vi bezonas konton por fora ensaluto en Ubuntu por uzi ĉi tiun servon. Ĉu vi deziras krei konton nun?

en: OK
eo: Bone

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
eo: Vi bezonas konton por fora ensaluto en Ubuntu por uzi ĉi tiun servon. Vizitu uccs.canonical.com por krei konton.

en: Server type not supported.
eo: Servila tipo ne subtenata.

en: Domain:
eo: Domajno:

en: Email address:
eo: Retpoŝtadreso:

en: Log In
eo: Ensaluti

en: Login as %s
eo: Ensaluti kiel %s

en: Retry
eo: Provu denove

en: Retry as %s
eo: Provu denove kiel %s

en: Login
eo: Ensaluti
