slick-greeter - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Enter password for %s
et: Sisesta %s parool

en: Enter your username
et: Sisesta oma kasutajanimi

en: Password:
et: Parool:

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Invalid password, please try again
et: Vale salasõna, proovi uuesti!

en: Failed to authenticate
et: Autentimine ebaõnnestus

en: Failed to start session
et: Sessiooni alustamine ebaõnnestus

en: Logging in...
et: Sisselogimine...

en: Login Screen
et: Sisselogimiskuva

en: Back
et: Tagasi

en: Power:
et: Toide:

en: Accessibility
et: Ligipääsetavus

en: Onscreen keyboard
et: Ekraaniklaviatuur

en: High Contrast
et: Suur kontrast

en: Screen Reader
et: Ekraanilugeja

en: Quit...
et: Lõpeta...

en: Suspend
et: Uinak

en: Hibernate
et: Talveuni

en: Keyboard layout:
et: Klaviatuuripaigutus:

en: More layouts...
et: Rohkem paigutusi...

en: Session Options
et: Sessiooni valikud

en: Select desktop environment
et: Vali töölauakeskkond

en: Goodbye. Would you like to...
et: Nägemiseni. Kas sa tahaksid...

en: Shut Down
et: Väljalülitamine

en: Are you sure you want to shut down the computer?
et: Kas tõesti soovid arvuti välja lülitada?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
et: Teised kasutajad on praegu sisselogitud. Arvuti väljalülitamine sulgeb ka nende sessioonid.

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Show release version
et: Näita väljalaske versiooni

en: Run in test mode
et: Käivitamine testrežiimis

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
et: Käivita '%s --help', et näha kõiki käsurea valikuid.

en: %s (Default)
et: %s (vaikimisi)

en: Guest Session
et: Külalise sessioon

en: Please enter a complete e-mail address
et: Palun sisesta täielik e-posti aadress

en: Incorrect e-mail address or password
et: Vale e-posti aadress või parool

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
et: Kui teil on RDP või Citrix serveri konto, saate selle serveri rakendusi käivitada kasutades kaugsisselogimist.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
et: Kui teil on RDP serveri konto, saate selle serveri rakendusi käivitada kasutades kaugsisselogimist.

en: Cancel
et: Loobu

en: Set Up...
et: Seadistus...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
et: Selle teenuse kasutamiseks pead omama Ubuntu kaugsisselogimise kontot (remote login account).  Kas soovid selle konto luua?

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
et: Selle teenuse kasutamiseks pead omama Ubuntu kaugsisselogimise kontot (remote login account). Konto loomiseks külasta veebilehte uccs.canonical.com.

en: Server type not supported.
et: Serveritüüpi ei toeta.

en: Domain:
et: Domeen:

en: Email address:
et: E-posti aadress:

en: Log In
et: Logi sisse

en: Login as %s
et: Logi sisse kasutajana %s

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: Retry as %s
et: Proovi uuesti kui %s

en: Login
et: Logi sisse
