slick-greeter - en to eu translation catalogue (49 entries)

en: Enter password for %s
eu: Sartu %s(r)en pasahitza

en: Enter your username
eu: Idatzi zure erabiltzaile-izena

en: Password:
eu: Pasahitza:

en: Username:
eu: Erabiltzaile-Izena:

en: Invalid password, please try again
eu: Baliogabeko pasahitza, saiatu berriro

en: Failed to authenticate
eu: Autentikazioak huts egin du

en: Failed to start session
eu: Saioa hasteak huts egin du

en: Logging in...
eu: Saioa hasten...

en: Login Screen
eu: Saio-hasierako pantaila

en: Back
eu: Itzuli

en: Power:
eu: Energia:

en: Accessibility
eu: Erabilerraztasuna

en: Onscreen keyboard
eu: Pantailako teklatua

en: High Contrast
eu: Kontraste handia

en: Screen Reader
eu: Pantaila-irakurlea

en: Quit...
eu: Irten...

en: Suspend
eu: Eseki

en: Hibernate
eu: Hibernatu

en: Keyboard layout:
eu: Teklatu-diseinua:

en: More layouts...
eu: Diseinu gehiago...

en: Session Options
eu: Saio-aukerak

en: Select desktop environment
eu: Hautatu mahaigain-ingurunea

en: Goodbye. Would you like to...
eu: Agur. Nahi duzu...

en: Shut Down
eu: Itzali

en: Are you sure you want to shut down the computer?
eu: Ziur ordenagailua itzali nahi duzula?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
eu: Beste erabiltzaile batzuek saioa hasia dute ordenagailu honetan, eta itzaliz gero haien saioak ere amaituko dira.

en: Restart
eu: Berrabiarazi

en: Show release version
eu: Erakutsi argitalpenaren bertsioa

en: Run in test mode
eu: Abiarazi proba moduan

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
eu: Exekutatu '%s --help' komando-lerroko aukera guztiak zerrendatzeko.

en: %s (Default)
eu: %s (lehenetsia)

en: Guest Session
eu: Gonbidatu saioa

en: Please enter a complete e-mail address
eu: Sartu helbide elektroniko osoa

en: Incorrect e-mail address or password
eu: Okerreko helbide elektroniko edo pasahitza

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
eu: RDP edo Citrix zerbitzari batean konturik baduzu, Urruneko saio-hasierari esker zerbitzari horretan aplikazioak exekutatu ahalko dituzu.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
eu: RDP zerbitzari batean kontua baduzu, urruneko saio hasierak zerbitzari horretako aplikazioak exekutatzeko aukera ematen dizu.

en: Cancel
eu: Utzi

en: Set Up...
eu: Konfiguratu...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
eu: Ubunturen urruneko saio-hasierarako kontu bat behar duzu zerbitzu hau erabiltzeko. Kontua orain sortu nahi duzu?

en: OK
eu: Ados

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
eu: Ubunturen urruneko saio-hasierarako kontu bat behar duzu zerbitzu hau erabiltzeko. Bisitatu uccs.canonical.com kontu bat sortzeko.

en: Server type not supported.
eu: Zerbitzari-mota hori ez dago onartua.

en: Domain:
eu: Domeinua:

en: Email address:
eu: Helbide elektronikoa:

en: Log In
eu: Hasi saioa

en: Login as %s
eu: Hasi saioa %s bezala

en: Retry
eu: Saiatu berriro

en: Retry as %s
eu: Saiatu %s gisa

en: Login
eu: Hasi saioa
