slick-greeter - en to fa translation catalogue (49 entries)

en: Enter password for %s
fa: گذرواژه را برای %s وارد کنید

en: Enter your username
fa: نام کاربری خود را وارد کنید

en: Password:
fa: گذرواژه:

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Invalid password, please try again
fa: گذرواژهٔ نامعتبر، لطفاً دوباره تلاش کنید

en: Failed to authenticate
fa: احراز هویت شکست خورد

en: Failed to start session
fa: شروع نشست شکست خورد

en: Logging in...
fa: درحال ورود به‌سیستم...

en: Login Screen
fa: صفحه ورود به‌سیستم

en: Back
fa: بازگشت

en: Power:
fa: انرژی:

en: Accessibility
fa: دسترسی

en: Onscreen keyboard
fa: صفحه‌کلید روی صفحه

en: High Contrast
fa: کنتراست بالا

en: Screen Reader
fa: صفحه‌خوان

en: Quit...
fa: خروج ...

en: Suspend
fa: تعلیق

en: Hibernate
fa: تعلیق کامل

en: Keyboard layout:
fa: چیدمان صفحه‌کلید:

en: More layouts...
fa: چیدمان های بیشتر...

en: Session Options
fa: گزینه‌های نشست

en: Select desktop environment
fa: انتخاب محیط میزکار

en: Goodbye. Would you like to...
fa: بدرود. آیا مایل هستید به...

en: Shut Down
fa: خاموش کردن

en: Are you sure you want to shut down the computer?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌‌خواهید رایانه را خاموش کنید؟

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
fa: کاربران دیگری هم‌اکنون در این رایانه وارد سیستم هستند. خاموش کردن رایانه، نشست‌های دیگر را نیز پایان می دهد.

en: Restart
fa: راه‌اندازی مجدد

en: Show release version
fa: نمایش نسخه انتشار

en: Run in test mode
fa: اجرا در حالت آزمایشی

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
fa: برای نمایش تمام گزینه‌های خط فرمان «%s --help» را اجرا کنید.

en: %s (Default)
fa: %s (پیش‌فرض)

en: Guest Session
fa: نشست میهمان

en: Please enter a complete e-mail address
fa: لطفاً یک ایمیل کامل وارد نمایید

en: Incorrect e-mail address or password
fa: گذرواژه یا آدرس-ایمیل نادرست

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
fa: اگر حساب کاربری‌ ای روی یک سرور RDP یا Citrix دارید، ورود از راه دور به شما اجازه اجرا کردن برنامه های آن سرور را می دهد.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
fa: اگر حساب کاربری‌ ای روی یک سرور RDP دارید، ورود از راه دور به شما اجازه اجرا کردن برنامه های آن سرور را می دهد.

en: Cancel
fa: انصراف

en: Set Up...
fa: راه اندازی...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
fa: برای استفاده از این سرویس به یک حسابِ ورود از راه دورِ Ubuntu نیاز دارید. آیا می‌خواهید الان یک حساب کاربری برپا کنید؟

en: OK
fa: تأیید

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
fa: برای استفاده از این سرویس به یک حسابِ ورود از راه دورِ Ubuntu نیاز دارید. برای برپایی یک حساب به سایت uccs.canonical.com مراجعه کنید.

en: Server type not supported.
fa: نوع سِرور پشتیبانی نشده.

en: Domain:
fa: دامنه:

en: Email address:
fa: آدرس ایمیل:

en: Log In
fa: ورود به‌سیستم

en: Login as %s
fa: ورود به‌سیستم با‌عنوان %s

en: Retry
fa: تلاش مجدد

en: Retry as %s
fa: تلاش مجدد باعنوان %s

en: Login
fa: ورود به سیستم
