slick-greeter - en to fy translation catalogue (19 entries)

en: Enter password for %s
fy: Jou wachtwurd foar %s

en: Password:
fy: Wachtwurd:

en: Username:
fy: Brûkersnamme:

en: Invalid password, please try again
fy: Ûnjildich wachtwurd, besykje nochris

en: Failed to authenticate
fy: Identifisearje mislearre

en: Logging in...
fy: Oan it oanmelde...

en: Login Screen
fy: Oanmeld skerm

en: Onscreen keyboard
fy: Toetseboerd op skerm

en: High Contrast
fy: Heech kontrast

en: Screen Reader
fy: Skerm lêzer

en: Session Options
fy: Sesje opsjes

en: Show release version
fy: Útjefte ferzje sjen litte

en: Run in test mode
fy: Yn testmodus útfiere

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
fy: Fier '%s --help' út in folsleine list mei beskikbere kommandorigel opsjes te sjen.

en: Guest Session
fy: Gast sesje

en: Log In
fy: Oanmelde

en: Login as %s
fy: Oanmelde as %s

en: Retry
fy: Nochris besykje

en: Login
fy: Oanmelde
