slick-greeter - en to ga translation catalogue (40 entries)

en: Enter password for %s
ga: Cuir isteach focal faire do %s

en: Password:
ga: Focal Faire:

en: Username:
ga: Ainm úsáideora:

en: Invalid password, please try again
ga: Focal faire mícheart, triail arís é

en: Failed to authenticate
ga: Theip ar an bhfíordheimhniú

en: Failed to start session
ga: Teip ar tosnú an seisiúin

en: Login Screen
ga: Scáileán Logáil Isteach

en: Back
ga: Ar Ais

en: Onscreen keyboard
ga: Méarchláir ar-scáileán

en: High Contrast
ga: Ardchodarsnacht

en: Screen Reader
ga: Léitheoir Scáileáin

en: Suspend
ga: Cuir ar fionraí

en: Hibernate
ga: Geimhrigh

en: Session Options
ga: Roghanna Seisiúin

en: Select desktop environment
ga: Roghnaigh timpeallacht deisce

en: Shut Down
ga: Múch

en: Are you sure you want to shut down the computer?
ga: Cinnte go dteastaíonn uait an ríomhaire a mhúchadh?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
ga: Tá úsáideorí eile fós logáilte isteach. Dúnfar na seisiúin eile seo dá mhúchfar anois.

en: Restart
ga: Atosaigh

en: Show release version
ga: Taispeáin sonraí an leagain seo

en: Run in test mode
ga: Rith i mhodh scrúdú

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
ga: Rith '%s --help' chun liosta gach rogha líne na n-orduithe le fáil a fheiceáil.

en: %s (Default)
ga: %s (Bunroghnú)

en: Guest Session
ga: Seisiún Aoi

en: Please enter a complete e-mail address
ga: Cuir isteach seoladh ríomhphoist iomlán le do thoil

en: Incorrect e-mail address or password
ga: Seoladh ríomhphoist nó focal faire mícheart

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
ga: Má tá cúntas agat ar freastalaí RDP nó Citrix, is féidir leat feidhmeanna a cur ar siúl ón freastalaí sin  le cianlogáil-isteach.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
ga: Má tá cúntas agat ar freastalaí RDP, is féidir leat feidhmeanna a cur ar siúl ón freastalaí sin  le cianlogáil-isteach.

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
ga: Is gá duit cúntas Logáil Isteach Cianda Ubuntu chun an seirbhís seo a húsáid. Ba mhaith leat cúntas a chruthú anois?

en: OK
ga: Ceart go leor

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
ga: Is gá duit cúntas Logáil Isteach Cianda Ubuntu chun an seirbhís seo a húsáid. Tabhair cuairt do uccs.canonical.com chun cúntas a chruthú.

en: Server type not supported.
ga: Níl saghas an freastalaí faoi thacaíocht.

en: Domain:
ga: Fearann:

en: Email address:
ga: Seoladh ríomhphoist:

en: Log In
ga: Logáil Isteach

en: Login as %s
ga: Sínigh isteach mar %s

en: Retry
ga: Atriail

en: Retry as %s
ga: Atriail mar %s

en: Login
ga: Logáil isteach
