slick-greeter - en to gl translation catalogue (47 entries)

en: Enter password for %s
gl: Escriba o contrasinal de %s

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: Username:
gl: Nome do usuario:

en: Invalid password, please try again
gl: Contrasinal incorrecto, ténteo de novo

en: Failed to authenticate
gl: Produciuse un fallo ao autenticar

en: Failed to start session
gl: Produciuse un fallo ao iniciar a sesión

en: Logging in...
gl: Iniciando sesión...

en: Login Screen
gl: Pantalla de inicio de sesión

en: Back
gl: Voltar

en: Power:
gl: Potencia:

en: Accessibility
gl: Accesibilidade

en: Onscreen keyboard
gl: Teclado na pantalla

en: High Contrast
gl: Alto contraste

en: Screen Reader
gl: Lector de pantalla

en: Quit...
gl: Saír...

en: Suspend
gl: Suspender

en: Hibernate
gl: Hibernar

en: Keyboard layout:
gl: Disposición do teclado:

en: Session Options
gl: Opcións da sesión

en: Select desktop environment
gl: Escolla o ambiente de escritorio

en: Goodbye. Would you like to...
gl: Adeus. Desexaría vostede...

en: Shut Down
gl: Apagar

en: Are you sure you want to shut down the computer?
gl: Confirma o apagado do computador?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
gl: Hai outros usuarios con sesións iniciadas neste computador, apagándoo agora tamén pechará as outras sesións.

en: Restart
gl: Reiniciar

en: Show release version
gl: Amosar a versión da publicación

en: Run in test mode
gl: Executar en modo de proba.

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
gl: Execute «%s --help» para ver unha lista completa das opcións de liña de ordes dispoñíbeis.

en: %s (Default)
gl: %s (predeterminado)

en: Guest Session
gl: Sesión de convidado

en: Please enter a complete e-mail address
gl: Introduza un enderezo completo de correo electrónico

en: Incorrect e-mail address or password
gl: O enderezo de correo ou o contrasinal son incorrectos

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
gl: Se dispón dunha conta nun servidor de RDP ou de Citrix, o acceso remoto permítelle executar aplicativos nese servidor.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
gl: Se ten unha conta nun servidor RDP, o acceso remoto permítelle executar aplicativos desde ese servidor.

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Set Up...
gl: Preparar

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
gl: Precisa unha conta de acceso remoto en Ubuntu para empregar este servizo. Quere configurar agora unha?

en: OK
gl: Aceptar

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
gl: Precisa unha conta de acceso remoto en Ubuntu para empregar este servizo.  Visite uccs.canonical.com para configurar unha.

en: Server type not supported.
gl: Non se admite este tipo de servidor.

en: Domain:
gl: Dominio:

en: Email address:
gl: Enderezo de correo-e:

en: Log In
gl: Iniciar sesión

en: Login as %s
gl: Iniciar sesión como %s

en: Retry
gl: Reintentar

en: Retry as %s
gl: Volvelo tentar como %s

en: Login
gl: Iniciar sesión
