slick-greeter - en to hr translation catalogue (48 entries)

en: Enter password for %s
hr: Upišite lozinku za %s

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Invalid password, please try again
hr: Neispravna lozinka, pokušajte ponovno

en: Failed to authenticate
hr: Ovjera nije uspjela

en: Failed to start session
hr: Neuspjelo pokretanje sesije

en: Logging in...
hr: Prijavljivanje...

en: Login Screen
hr: Zaslon prijave

en: Back
hr: Natrag

en: Power:
hr: Energija:

en: Accessibility
hr: Pristupačnost

en: Onscreen keyboard
hr: Zaslonska tipkovnica

en: High Contrast
hr: Visok kontrast

en: Screen Reader
hr: Čitač zaslona

en: Quit...
hr: Isključi...

en: Suspend
hr: Suspendirati

en: Hibernate
hr: Hibernirati

en: Keyboard layout:
hr: Raspored tipkovnice:

en: More layouts...
hr: Više rasporeda...

en: Session Options
hr: Mogućnosti prijave

en: Select desktop environment
hr: Odaberi okruženje radne površine

en: Goodbye. Would you like to...
hr: Doviđenja. Želite li...

en: Shut Down
hr: Isključiti

en: Are you sure you want to shut down the computer?
hr: Sigurno želite isključiti računalo?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
hr: Drugi korisnici su trenutno prijavljeni na ovo računalo, trenutno isključivanje će isto tako odjaviti te druge sesije.

en: Restart
hr: Ponovno pokrenuti

en: Show release version
hr: Prikaži inačicu izdanja

en: Run in test mode
hr: Pokreni u probnom načinu rada

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
hr: Pokrenite '%s --help'  kako biste vidjeli potpuni popis dostupnih mogućnosti naredbenog retka.

en: %s (Default)
hr: %s (Zadano)

en: Guest Session
hr: Prijava gosta

en: Please enter a complete e-mail address
hr: Upišite ispravnu adresu e-pošte

en: Incorrect e-mail address or password
hr: Neispravna adresa e-pošte ili lozinka

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
hr: Ako imate račun na RDP ili Citrix poslužitelju, Udaljena prijava vam dopušta pokretanje aplikacija s tog poslužitelja.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
hr: Ako imate račun na RDP poslužitelju, Udaljena prijava dopušta vam pokretanje aplikacije s tog poslužitelja.

en: Cancel
hr: Odustani

en: Set Up...
hr: Postavljanje...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
hr: Potreban vam je račun Ubuntu udaljene prijave za korištenje ove usluge. Želite li postaviti račun odmah?

en: OK
hr: U redu

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
hr: Potreban vam je račun Ubuntu udaljene prijave za korištenje ove usluge. Posjetite uccs.canonical.com za postavljanje računa.

en: Server type not supported.
hr: Vrsta poslužitelja nije podržana.

en: Domain:
hr: Domena:

en: Email address:
hr: Adresa e-pošte:

en: Log In
hr: Prijava

en: Login as %s
hr: Prijavi se kao %s

en: Retry
hr: Pokušaj ponovno

en: Retry as %s
hr: Pokušaj kao %s

en: Login
hr: Prijava
