slick-greeter - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: Enter password for %s
hy: Մուտքագրեք %s օգտվողի գաղտնաբառը։

en: Password:
hy: Գաղտնաբառ

en: Username:
hy: Օգտվողի անունը՝

en: Invalid password, please try again
hy: Գաղտնաբառը սխալ է. նորի՛ց փորձեք։

en: Failed to authenticate
hy: Մուտք կատարել չհաջողվեց

en: Failed to start session
hy: Գործաժամի գործարկումը չհաջողվեց։

en: Login Screen
hy: Մուտքի էկրան

en: Back
hy: Հետ

en: Onscreen keyboard
hy: Էկրանի ստեղնաշար

en: High Contrast
hy: Բարձր ցայտունություն

en: Screen Reader
hy: Էկրանի ընթերցիչ

en: Suspend
hy: Անցնել սպասման ռեժիմի

en: Hibernate
hy: Անցնել ննջման ռեժիմի

en: Session Options
hy: Գործաժամի ընտրանքներ

en: Select desktop environment
hy: Ընտրեք միջերեսային միջավայրը։

en: Shut Down
hy: Անջատել համակարգիչը

en: Are you sure you want to shut down the computer?
hy: Անջատե՞լ համակարգիչը։

en: Restart
hy: Վերագործարկել

en: Show release version
hy: Ցույց տալ թողարկման տարբերակը

en: Run in test mode
hy: Գործարկել թեստավորման ռեժիմում

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
hy: %s --help հրահանգով ծանոթացեք հրահանգային տողի առկա ընտրանքների ամբողջական ցանկին։

en: %s (Default)
hy: %s (լռելյայն)

en: Guest Session
hy: Հյուրի գործաժամ

en: Please enter a complete e-mail address
hy: Խնդում ենք մուտքագրել էլեկտրոնային փոստի ամբողջական հասցեն

en: Incorrect e-mail address or password
hy: Սխալ էլէկտրոնային հասցե կամ գաղտնաբառ

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
hy: Եթե RDP կամ Citrix սպասարկիչում բացված հաշիվ ունեք, հեռակա մուտքի միջոցով (Remote Login) կկարողանաք այդ սպասարկիչից ծրագրեր գործարկել։

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
hy: Եթե RDP սպասարկիչում բացված հաշիվ ունեք, հեռակա մուտքի (Remote Login) միջոցով կկարողանաք այդ սպասարկիչից ծրագրեր գործարկել։

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
hy: Այս ծառայությունից օգտվելու համար պետք է Ubuntu Remote Login-ի հաշիվ ունենաք։ Կամենո՞ւմ եք հաշիվը բացել հիմա։

en: OK
hy: Այո

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
hy: Այս ծառայությունից օգտվելու համար պետք է Ubuntu Remote Login-ի հաշիվ ունենաք։ Հաշիվ բացելու համար գնացեք uccs.canonical.com հասցեով։

en: Server type not supported.
hy: Սերվերի այս տեսակը չի աջակցվում:

en: Domain:
hy: Դոմեյն։

en: Email address:
hy: Էլ. փոստի հասցե՝

en: Log In
hy: Մուտք

en: Login as %s
hy: Մուտք գործեք որպես %s

en: Retry
hy: Նորի՛ց փորձեք։

en: Retry as %s
hy: Փորձեք որպես %s

en: Login
hy: Մուտք
