slick-greeter - en to ia translation catalogue (45 entries)

en: Enter password for %s
ia: Scribe le contrasigno pro %s

en: Password:
ia: Contrasigno:

en: Username:
ia: Nomine de usator:

en: Invalid password, please try again
ia: Contrasigno non valide, reproba per favor.

en: Failed to authenticate
ia: Authentication fallite

en: Failed to start session
ia: Initio session fallite

en: Logging in...
ia: Connexion...

en: Login Screen
ia: Schermo de accesso

en: Back
ia: Retornar

en: Power:
ia: Energia:

en: Accessibility
ia: Accessibilitate

en: Onscreen keyboard
ia: Claviero sur le schermo

en: High Contrast
ia: Alte contrasto

en: Screen Reader
ia: Lector de schermo

en: Quit...
ia: Quitar...

en: Suspend
ia: Suspender

en: Hibernate
ia: Hibernar

en: Keyboard layout:
ia: Mappa de claviero:

en: Session Options
ia: Optiones del session

en: Select desktop environment
ia: Seliger le ambiente del scriptorio

en: Goodbye. Would you like to...
ia: Adeo. Desira tu...

en: Shut Down
ia: Arrestar

en: Are you sure you want to shut down the computer?
ia: Desira tu vermente arrestar le computer

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
ia: Altere usatores es actualmente connexe con iste computer, ora le arresto claudera etiam ce altere sessiones.

en: Restart
ia: Reinitiar

en: Show release version
ia: Monstrar le version del edition

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
ia: Face fluer '%s --help' pro vider un lista complete del optiones disponibile per le linea de commando.

en: %s (Default)
ia: %s (Predefinite)

en: Guest Session
ia: Session hospite

en: Please enter a complete e-mail address
ia: Per favor insere un adresse Email complete

en: Incorrect e-mail address or password
ia: Incorrecte addresse e-mail o contrasigno

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
ia: Si tu ha un conto sur un servitor RDP o Citrix, Remote Login lassara tu facer fluer le applicationes per ce servitor

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
ia: Si tu ha un conto sur un servitor RDP, Remote Login lassa te facer fluer le applicationes per iste servitor.

en: Cancel
ia: Cancellar

en: Set Up...
ia: Configuration...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
ia: Tu necessita un connexion a un conto de Ubuntu Remote pro usar iste servicio. Desira tu aperir un conto ora?

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
ia: Tu necessita un connexion a un conto de Ubuntu Remote pro usar iste servicio. Visita uccs.canonical.com pro aperir un conto.

en: Server type not supported.
ia: Typo de servitor non supportate

en: Domain:
ia: Dominio:

en: Email address:
ia: Adresse de email:

en: Log In
ia: Connecter

en: Login as %s
ia: Connecter se qual %s

en: Retry
ia: Re-provar

en: Retry as %s
ia: Re-provar qual %s

en: Login
ia: Connecter
