linuxmint - en to ie translation catalogue (46 entries)

en: Enter password for %s
ie: Intra li contrasigne por %s

en: Password:
ie: Contrasigne:

en: Username:
ie: Nómine de usator:

en: Invalid password, please try again
ie: Contrasigne es íncorect, ples repena denov

en: Failed to authenticate
ie: Ne successat autenticar

en: Failed to start session
ie: Ne successat iniciar un session

en: Logging in...
ie: Apertente un session...

en: Login Screen
ie: Ecran de session

en: Back
ie: Retro

en: Power:
ie: Energie:

en: Accessibility
ie: Accessibilitá

en: Onscreen keyboard
ie: Tastatura visual

en: High Contrast
ie: Alt contraste

en: Screen Reader
ie: Letor del ecran

en: Quit...
ie: Surtir...

en: Suspend
ie: Suspender

en: Hibernate
ie: Hivernar

en: Keyboard layout:
ie: Arangeament de tastatura:

en: Session Options
ie: Optiones de session

en: Select desktop environment
ie: Selecte un ambiente de pupitre

en: Goodbye. Would you like to...
ie: Adío. Esque vu vole...

en: Shut Down
ie: Extinter

en: Are you sure you want to shut down the computer?
ie: Esque vu vole extinter li computator?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
ie: Altri usatores have sessiones apert sur ti-ci computator, extintion nu va terminar anc ti sessiones.

en: Restart
ie: Restartar

en: Show release version
ie: Monstrar li version de publication

en: Run in test mode
ie: Executer in li mode de prova

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
ie: Usa '%s --help' por vider li complet liste de disponibil optiones.

en: %s (Default)
ie: %s (Predefinit)

en: Guest Session
ie: Session de gaste

en: Please enter a complete e-mail address
ie: Ples intra un complet adresse de e-post

en: Incorrect e-mail address or password
ie: Adresse de e-post o contrasigne es íncorect

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
ie: Si vu have un conto sur servitore RDP o Citrix, li Lontan session lassa vos lansar applicationes de ti servitore.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
ie: Si vu have un conto sur servitore RDP, li Lontan session lassa vos lansar applicationes de ti servitore.

en: Cancel
ie: Anullar

en: Set Up...
ie: Etablisser...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
ie: Vu besona un conto de Ubuntu Remote Login por usar ti-ci servicie. Esque vu vole etablisser un conto nu?

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
ie: Vu besona un conto de Ubuntu Remote Login por usar ti-ci servicie. Visita uccs.canonical.com por etablisser un conto.

en: Server type not supported.
ie: Tip de servitore ne es suportat.

en: Domain:
ie: Dominia:

en: Email address:
ie: Adresse de e-post:

en: Log In
ie: Aperter

en: Login as %s
ie: Aperter quam %s

en: Retry
ie: Repenar

en: Retry as %s
ie: Repenar quam %s

en: Login
ie: Aperter
