linuxmint - en to kab translation catalogue (47 entries)

en: Enter password for %s
kab: Sekcem awal uffir i %s

en: Password:
kab: Awal uffir:

en: Username:
kab: Isem n useqdac:

en: Invalid password, please try again
kab: Yir awal uffir, ttxilek ɛṛeḍ tikelt nniḍen

en: Failed to authenticate
kab: Tucḍa deg usentem

en: Failed to start session
kab: Tuccḍa i beddu n tɣimit

en: Logging in...
kab: Tuqqna...

en: Login Screen
kab: Agdil n tuqqna

en: Back
kab: Ar deffir

en: Power:
kab: Tanezmart:

en: Accessibility
kab: Tattwadeft

en: Onscreen keyboard
kab: Anasiw ɣef ugdil

en: High Contrast
kab: Amyeẓli afellay

en: Screen Reader
kab: Imeɣri n wegdil

en: Quit...
kab: Ffeɣ...

en: Suspend
kab: Seḥbes

en: Hibernate
kab: Sgen

en: Keyboard layout:
kab: Tarusi n unasiw :

en: Session Options
kab: Tinefrunin n tɣimit

en: Select desktop environment
kab: Fren tawennaḍt n tnarit

en: Goodbye. Would you like to...
kab: Ar tufat. Tebɣiḍ...

en: Shut Down
kab: Sexsi

en: Are you sure you want to shut down the computer?
kab: Tebɣiḍ ad tessixsiḍ aselkim inek?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
kab: Iseqdacen-nniḍen qqnen akka tura s aselkim, ma tsexsiḍ-t tura ad medlent tɣimiyin-nniḍen.

en: Restart
kab: Ales tanekra

en: Show release version
kab: Sken lqem

en: Run in test mode
kab: Sekker deg uskar n termit

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
kab: Sekker '%s --help' iwakken ad twaliḍ tabdart immeden n tnefrunin n inezḍayen.

en: %s (Default)
kab: %s (Lexṣas)

en: Guest Session
kab: Tiɣimit n inebgi

en: Please enter a complete e-mail address
kab: Ttxil-k sekcem tansa imayl imedden

en: Incorrect e-mail address or password
kab: Tansa imayl neɣ awal n uɛeddi d amrmeɣtu

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
kab: Ma tesɛiḍ amiḍan deg uqeddac RDP neɣ Citrix, tuqqna tanmeggagt ad k-teǧǧ ad tselkmeḍ isnasen deg uqedac-agi.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
kab: Ma tesɛiḍ amiḍan deg uqeddac RDP, tuqqna tanmeggagt ad k-teǧǧ ad tselkmeḍ isnasen deg uqedac-agi.

en: Cancel
kab: Semmet

en: Set Up...
kab: Seɣwer...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
kab: Tesraḍ amiḍan anmeggag n tuqqna n Ubuntu iwakken ad tesqedceḍ ameẓlu-agi. Tebɣiḍ ad tesɣewreḍ amiḍan tura ?

en: OK
kab: IH

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
kab: Tesraḍ amiḍan anmeggag n tuqqna n Ubuntu iwakken ad tesqedceḍ ameẓlu-agi. Rzu ɣer uccs.canonical.com iwakken ad tesɣewreḍ amiḍan tura ?

en: Server type not supported.
kab: Anaw n uqeddac ur iteddu ara

en: Domain:
kab: Taɣult

en: Email address:
kab: Tansa imayl

en: Log In
kab: Qqen

en: Login as %s
kab: Qqen akka %s

en: Retry
kab: Ɛreḍ tikelt nniḍen

en: Retry as %s
kab: Ɛreḍ tikelt nniḍen akka %s

en: Login
kab: Qqen
