slick-greeter - en to kk translation catalogue (47 entries)

en: Enter password for %s
kk: %s үшін құпия сөзді енгізіңіз

en: Password:
kk: Құпия сөз:

en: Username:
kk: Пайдаланушы аты:

en: Invalid password, please try again
kk: Құпия сөз дұрыс емес, қайта енгізіп көріңіз

en: Failed to authenticate
kk: Кіру сәтсіз аяқталды

en: Failed to start session
kk: Сеанс бастау болмады

en: Logging in...
kk: Жүйеге кіру...

en: Login Screen
kk: Жүйеге кіру экраны

en: Back
kk: Артқа

en: Power:
kk: Қуаты:

en: Accessibility
kk: Қол жетерлілігі

en: Onscreen keyboard
kk: Экранды пернетақта

en: High Contrast
kk: Жоғары контраст

en: Screen Reader
kk: Экраннан оқитын қолданба

en: Quit...
kk: Шығу...

en: Suspend
kk: Күту режиміне өту

en: Hibernate
kk: Ұйықтау режиміне өту

en: Keyboard layout:
kk: Пернетақта жаймасы:

en: Session Options
kk: Сеанс баптаулары

en: Select desktop environment
kk: Жұмыс ортасын таңдаңыз

en: Goodbye. Would you like to...
kk: Сау болыңыз! Сіз қазір қалайсыз ба...

en: Shut Down
kk: Сөндіру

en: Are you sure you want to shut down the computer?
kk: Сіз шыныменде компьютерді сөндіргіңіз келеді ма?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
kk: Қазіргі уақытта осы компьютерде басқа пайдаланушылардың сеанстары іске қосулы, сөндіру барлық сеанстардың аяқталуына әкеледі.

en: Restart
kk: Компьютерді қайта жүктеу

en: Show release version
kk: Нұсқа ақпаратын көрсету

en: Run in test mode
kk: Тестілеу күйінде орындау

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
kk: Командалық жолдың барлық опцияларын қарау үшін '%s --help' енгізіңіз.

en: %s (Default)
kk: %s (Әдепкі)

en: Guest Session
kk: Қонақ сессиясы

en: Please enter a complete e-mail address
kk: Толығымен электрондық поштаңыздың мекен-жайын енгізіңіз

en: Incorrect e-mail address or password
kk: Құпия сөзі немесе электрондық поштаңыздың мекен-жайы қате

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
kk: Сізде RDP немесе Citrix серверінде тіркелгі бар болса, Ubuntu Remote Login сізге сол серверден бағдарламаны іске қосуын мүмкіндік береді.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
kk: Сізде RDP серверінде тіркелгі бар болса, қашықтан кіру сізге сол сервердегі бағдарламаларды іске қосуына қол жеткізеді.

en: Cancel
kk: Болдырмау

en: Set Up...
kk: Баптау

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
kk: Бұл сервиспен қолдану үшін Ubuntu Remote Login-ның тіркелгісі қажет. Қазір тіркелгіні тіркеуіңіз келеді ме?

en: OK
kk: Жақсы(OK)

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
kk: Бұл сервиспен қолдану үшін Ubuntu Remote Login-ның тіркелгісі қажет. Тіркелгіні орнату үшін, осы сайтқа кіріңіз uccs.canonical.com

en: Server type not supported.
kk: Бұл сервердің түрі қолдауланбайды.

en: Domain:
kk: Үйшік:

en: Email address:
kk: Эл. пошта мекен-жайы:

en: Log In
kk: Кіру

en: Login as %s
kk: Жүйеге %s атынан кіру

en: Retry
kk: Қайталау

en: Retry as %s
kk: %s ретінде қайталау

en: Login
kk: Кіру
