slick-greeter - en to km translation catalogue (41 entries)

en: Enter password for %s
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​សម្ងាត់​សម្រាប់ %s

en: Password:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ៖

en: Username:
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ៖

en: Invalid password, please try again
km: ពាក្យ​សម្ងាត់​មិន​ត្រឹមត្រូវ សូម​ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត

en: Failed to authenticate
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ

en: Failed to start session
km: បានបរាជ័យក្នុងការចាប់ផ្តើមសម័យ

en: Logging in...
km: កំពុង​ចូល​...

en: Login Screen
km: អេក្រង់​​ចូល

en: Back
km: ថយក្រោយ

en: Onscreen keyboard
km: ក្ដារចុច​លើ​អេក្រង់

en: High Contrast
km: កម្រិត​ពណ៌​ខ្ពស់

en: Screen Reader
km: កម្មវិធី​អាន​អេក្រង់

en: Suspend
km: ផ្អាក

en: Hibernate
km: សម្ងំ

en: Session Options
km: ជម្រើស​សម័យ

en: Select desktop environment
km: ជ្រើស​បរិស្ថាន​ផ្ទៃតុ

en: Shut Down
km: បិទ

en: Are you sure you want to shut down the computer?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​បិទ​កុំព្យូទ័រ?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
km: នៅ​ពេល​នេះ មាន​អ្នក​ប្រើ​ដទៃ​បាន​ចូល​ប្រើ​កុំព្យូទ័រ​នេះ ដូច្នេះ​ការ​បិទ​កុំព្យូទ័រ​ឥឡូវ​នេះ​ក៏​នឹង​បិទ​សម័យ​ប្រើ​ប្រាស់​ផ្សេងៗ​ទៀត​ដែរ។

en: Restart
km: ចាប់ផ្ដើម​ឡើង​វិញ

en: Show release version
km: បង្ហាញ​កំណែ​ចេញ​ផ្សាយ

en: Run in test mode
km: ដំណើរការ​ក្នុង​របៀប​សាកល្បង

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
km: ដំណើរការ '%s --help' ដើម្បី​មើល​បញ្ជី​ជម្រើស​បន្ទាត់​ពាក្យ​បញ្ជា​ពេញលេញ ។

en: %s (Default)
km: %s (លំនាំដើម)

en: Guest Session
km: សម័យ​ភ្ញៀវ

en: Please enter a complete e-mail address
km: សូម​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​របស់​អ្នក

en: Incorrect e-mail address or password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ឬ​​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​​មិន​ត្រឹមត្រូវ

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
km: ប្រសិនបើ​អ្នក​មាន​គណនី​នៅ​លើ RDP ឬ​ម៉ាស៊ីន​មេ Citrix  ចូល​ពី​ចម្ងាយ​​​អ្នក​អាច​ចូល​ដំណើរការ​កម្មវិធី​ពី​ម៉ាស៊ីន​មេ​នោះ​បាន។

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
km: ប្រសិនបើ​អ្នក​មាន​គណនី​នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​មេ RDP  ចូល​ពី​ចម្ងាយ​អ្នក​អាច​ចូល​ដំណើរការ​កម្មវិធី​ពី​ម៉ាស៊ីន​មេ​នោះ​បាន។

en: Cancel
km: បោះបង់

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
km: អ្នក​ត្រូវ​ចូល​គណនី​អ៊ូប៊ុនទូ​ពី​ចម្ងាយ​ដើម្បី​ប្រើ​​ម៉ាស៊ីន​មេ​នេះ។ តើ​អ្នក​ចង់​រៀបចំ​គណនី​ឥឡូវ​នេះ​ឬ?

en: OK
km: យល់ព្រម

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
km: អ្នក​ត្រូវ​ចូល​គណនី​អ៊ូប៊ុនទូ​ពី​ចម្ងាយ​ដើម្បី​ប្រើ​ម៉ាស៊ីន​មេ​​នេះ។ មើល uccs.canonical.com ដើម្បី​រៀបចំ​គណនី។

en: Server type not supported.
km: ប្រភេទ​ម៉ាស៊ីន​មេ​មិន​ត្រូវ​បាន​គាំទ្រ។

en: Domain:
km: ដែន ៖

en: Email address:
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ ៖

en: Log In
km: ចូល

en: Login as %s
km: ចូល​ជា %s

en: Retry
km: ព្យាយាម​ម្ដង​ទៀត

en: Retry as %s
km: ព្យាយាម​ម្ដងទៀត​ជា %s

en: Login
km: ចូល
