slick-greeter - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Enter password for %s
ku: Ji bo %s şîfreyê têkevin

en: Password:
ku: Nasnav:

en: Username:
ku: Navê bikarhêner:

en: Invalid password, please try again
ku: Nasnavê bê derbazdar, ji kerema xwere dibare bike

en: Failed to authenticate
ku: Rastandina nasnavê bi ser neket

en: Failed to start session
ku: Destpêkirina danişinê bi ser neket

en: Logging in...
ku: Tê dikeve...

en: Login Screen
ku: Dîmenderê têketinê

en: Back
ku: Paş

en: Onscreen keyboard
ku: Klavyeya li ser şaşeyê

en: High Contrast
ku: Dijberiya Berz

en: Screen Reader
ku: Xwînera Dîmenderê

en: Session Options
ku: Vebijêrkên Danişînê

en: Select desktop environment
ku: Derdora sermaseyê hilbijêre

en: Shut Down
ku: Kombersê Bigre

en: Are you sure you want to shut down the computer?
ku: Tu bawerî ko tu dixwazî kombersê bigirî?

en: Restart
ku: Jinûve Bide Destpêkirin

en: Guest Session
ku: Danişîna Mêvanî

en: Login as %s
ku: Wekî %s têkeve

en: Login
ku: Têketin
