slick-greeter - en to kw translation catalogue (36 entries)

en: Enter password for %s
kw: Entrewgh an ger-tremena rag %s

en: Password:
kw: Ger-tremena:

en: Username:
kw: Hanow usyer:

en: Invalid password, please try again
kw: Ger-tremena drog, assayewgh arta

en: Logging in...
kw: Owth omgelmi...

en: Login Screen
kw: Skrin omgelmi

en: Back
kw: War-dhelergh

en: Onscreen keyboard
kw: Bysowek warskrin

en: High Contrast
kw: Gorthwedh ughel

en: Screen Reader
kw: Redyer skrin

en: Suspend
kw: Kregi

en: Session Options
kw: Dewisyow an esedhek

en: Select desktop environment
kw: Dewisewgh kerghynnedh penn an desk

en: Shut Down
kw: Degea dhe'n dor

en: Are you sure you want to shut down the computer?
kw: Owgh hwi sur bos hwans dhywgh degea dhe'n dor an jynn-amontya?

en: Restart
kw: Dastalleth

en: Show release version
kw: Diskwedhes versyon an dyllans

en: Run in test mode
kw: Lonchya y'n modh previ

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
kw: Lonchya '%s --help' rag gweles rol leun a dhewisyow linen-arghadow kavadow.

en: %s (Default)
kw: %s (Defowt)

en: Guest Session
kw: Esedhek gwester

en: Please enter a complete e-mail address
kw: Entrewgh trigva ebost dien

en: Incorrect e-mail address or password
kw: Kamm o an trigva ebost po an ger-tremena

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
kw: Mars eus akont dhywgh war servyer RDP po Citrix, Omgelmi Pell a'gas gas dhe lonchya towlennow dhyworth an servyer na.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
kw: Mars eus akont dhywgh war servyer RDP, Omgelmi Pell a'gas gas dhe lonchya towlennow dhyworth an servyer na.

en: Cancel
kw: Hedhi

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
kw: Res yw akont Omgelmi Pell Ubuntu rag usya an servis ma. Eus hwans dhywgh formya akont lemmyn?

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
kw: Res yw akont Omgelmi Pell Ubuntu rag usya an servis ma. Kewgh dhe uccs.canonical.com rag formya akont.

en: Server type not supported.
kw: Ny skoodhir eghen an servyer.

en: Domain:
kw: Tiredh:

en: Email address:
kw: Trigva ebost:

en: Log In
kw: Omgelmi

en: Login as %s
kw: Omgelmi avel %s

en: Retry
kw: Assaya arta

en: Retry as %s
kw: Assaya arta avel %s

en: Login
kw: Omgelmi
