slick-greeter - en to ky translation catalogue (29 entries)

en: Enter password for %s
ky: %s колдонуучунун сырсөзүн киргизиңиз

en: Password:
ky: Сырсөз:

en: Username:
ky: Колдонуучу аты:

en: Invalid password, please try again
ky: Туура эмес сырсөз, дагы аракет кылыңыз

en: Failed to authenticate
ky: Кирүү оңунан чыккан жок

en: Logging in...
ky: Кирүү аткарылып жатат...

en: Login Screen
ky: Кирүү экраны

en: Onscreen keyboard
ky: Экран клавиатурасы

en: High Contrast
ky: Жогорку карама-каршылуулук

en: Screen Reader
ky: Экран окугуч

en: Session Options
ky: Сеанстын параметрлери

en: Select desktop environment
ky: Чөйрөнү тандаңыз

en: Show release version
ky: Чыгаруунун версиясын көрсөтүү

en: Run in test mode
ky: Сыноо режиминде жүргүзүү

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
ky: Командалык саптын бүт жеткиликтүү параметрлерин көрүү үчүн «%s --help» командасын аткарыңыз.

en: %s (Default)
ky: %s (алдын ала)

en: Guest Session
ky: Мейман сеансы

en: Please enter a complete e-mail address
ky: Электрондук почтанын толук дарегин киргизиңиз

en: Incorrect e-mail address or password
ky: Туура эмес e-mail дарек же сырсөз

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
ky: Эгерде сизде RDP же Citrix серверлеринде колдонуучу атыңыз болсо, анда Ubuntu Remote Login ошол серверлерден иштемелерди аткарууга жардам берет.

en: Cancel
ky: Жокко чыгаруу

en: Server type not supported.
ky: Бул сервер түрү колдолбойт.

en: Domain:
ky: Домен:

en: Email address:
ky: Электрондук почтанын дареги:

en: Log In
ky: Кирүү

en: Login as %s
ky: %s болуп кирүү

en: Retry
ky: Кайталоо

en: Retry as %s
ky: %s болуп кайталоо

en: Login
ky: Кирүү
