slick-greeter - en to lb translation catalogue (25 entries)

en: Invalid password, please try again
lb: Passwuert ongëlteg, probéiert nees w.e.g.

en: Failed to start session
lb: Sessiounstart feelgeschloen

en: Back
lb: Zréck

en: Suspend
lb: Schnaarchmodus

en: Hibernate
lb: Wanterschlof

en: Select desktop environment
lb: Aarbeschtsemgebung wielen

en: Shut Down
lb: Ausmaachen

en: Are you sure you want to shut down the computer?
lb: sidd der sécher dass der de Computer ausmaache wëllt?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
lb: De Moment sinn nach aner Benotzer op dësem Computer ugemellt. Wann Däer de Computer äusmaacht, ginn dës Benotzer ofgemellt.

en: Restart
lb: Nei starten

en: %s (Default)
lb: %s (Standard)

en: Guest Session
lb: Gaaschtsëtzung

en: Please enter a complete e-mail address
lb: Gidd w.e.g. eng ganz E-Mails-Adress an

en: Incorrect e-mail address or password
lb: Falsch(t) E-Mails-Adress oder Passwuert

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
lb: Wann Däer en Account op engem RDP- oder Citrix-Server hudd, kënnt Däer iwwert de Fernzougrëff vun dësem Server äus Programmer äusféieren.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
lb: Wann Däer en RDP-Server hudd, kënnt Däer iwwert de Fernzougrëff vun dësem Server äus Programmer äusféieren.

en: Cancel
lb: Ofbriechen

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
lb: Däer bräucht en Ubuntu-Fernzougrëffkonto, fir dësen Dénscht ze benotzen. Wëllt Däer elo e Fernzougrëffkonto ariichten?

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
lb: Däer bräucht en Ubuntu Fernzougrëffskonto fir dësen Dégscht ze benotzen. Gidd op uccs.canonical.com, fir en Account anzeriichten.

en: Server type not supported.
lb: Server-Typ net ënnerstëtzt.

en: Domain:
lb: Domän:

en: Email address:
lb: E-Mails-Adress:

en: Log In
lb: Aloggen

en: Retry
lb: Nach eng Kéier probéieren

en: Retry as %s
lb: Nach eng kéier probéieren als %s
