slick-greeter - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Enter password for %s
lt: Įveskite %s slaptažodį

en: Enter your username
lt: Įveskite naudotojo vardą

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Invalid password, please try again
lt: Neteisingas slaptažodis, bandykite dar kartą

en: Failed to authenticate
lt: Nepavyko nustatyti tapatybės

en: Failed to start session
lt: Nepavyko paleisti seanso

en: Logging in...
lt: Prisijungiama...

en: Login Screen
lt: Prisijungimo ekranas

en: Back
lt: Atgal

en: Power:
lt: Energija:

en: Accessibility
lt: Prieinamumas

en: Onscreen keyboard
lt: Ekraninė klaviatūra

en: High Contrast
lt: Didelis kontrastas

en: Screen Reader
lt: Ekrano skaityklė

en: Quit...
lt: Išeiti...

en: Suspend
lt: Pristabdyti

en: Hibernate
lt: Užmigdyti

en: Keyboard layout:
lt: Klaviatūros išdėstymas:

en: More layouts...
lt: Daugiau išdėstymų...

en: Session Options
lt: Seanso parinktys

en: Select desktop environment
lt: Pasirinkite darbalaukio aplinką

en: Goodbye. Would you like to...
lt: Viso gero. Ar norėtumėte...

en: Shut Down
lt: Išjungti

en: Are you sure you want to shut down the computer?
lt: Tikrai norite išjungti kompiuterį?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
lt: Prie šio kompiuterio yra prisijungę kiti naudotojai, išjungiant dabar, jų seansai bus atjungti.

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Show release version
lt: Rodyti laidos versiją

en: Run in test mode
lt: Paleisti testavimo režime

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lt: Norėdami pamatyti komandų eilutės parametrų sąrašą, paleiskite „%s --help“.

en: %s (Default)
lt: %s (numatytasis)

en: Guest Session
lt: Svečio seansas

en: Please enter a complete e-mail address
lt: Įveskite visą el. pašto adresą

en: Incorrect e-mail address or password
lt: Neteisingas el. pašto adresas ar slaptažodis

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
lt: Jei turite paskyrą RDP ar Citrix serveryje, nuotolinis prisijungimas leidžia jums leisti programas iš to serverio.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
lt: Jei turite paskyrą RDP serveryje, nuotolinis prisijungimas leidžia jums leisti programas iš to serverio.

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Set Up...
lt: Nustatyti...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
lt: Norint naudoti šią paslaugą, reikia Ubuntu nuotolinio prisijungimo paskyros. Ar norėtumėte nustatyti paskyrą dabar?

en: OK
lt: Gerai

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
lt: Norint naudoti šią paslaugą, reikia Ubuntu nuotolinio prisijungimo paskyros. Apsilankykite uccs.canonical.com paskyrai nustatyti.

en: Server type not supported.
lt: Serverio tipas nepalaikomas.

en: Domain:
lt: Domenas:

en: Email address:
lt: El. pašto adresas:

en: Log In
lt: Prisijungti

en: Login as %s
lt: Prisijungti kaip %s

en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

en: Retry as %s
lt: Bandyti dar kartą kaip %s

en: Login
lt: Prisijungimas
