slick-greeter - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Failed to start session
lv: Neizdevās startēt sesiju

en: Logging in...
lv: Ierakstās...

en: Login Screen
lv: Ierakstīšanās ekrāns

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Suspend
lv: Iesnaudināt

en: Hibernate
lv: Iemidzināt

en: Session Options
lv: Sesijas opcijas

en: Select desktop environment
lv: Izvēlieties darbvirsmas vidi

en: Shut Down
lv: Beigt darbu

en: Are you sure you want to shut down the computer?
lv: Vai esat drošs ka vēlaties izslēgt datoru?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
lv: Pašlaik šajā datorā ir ierakstījušies citi lietotāji. Datora izslēgšana aizvērs arī šo lietotāju sesijas.

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lv: Palaidiet “%s --help”, lai redzētu pilnu pieejamo komandrindas opciju sarakstu.

en: %s (Default)
lv: %s (noklusējuma)

en: Please enter a complete e-mail address
lv: Lūdzu, ierakstiet pilnu e-pasta adresi

en: Incorrect e-mail address or password
lv: Nepareiza e-pasta adrese vai parole

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
lv: Ja jums ir konts uz RDP vai Citrix servera, attālinātā pieteikšanās ļauj jums palaist lietotnes no tā servera.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
lv: Ja jums ir konts uz RDP servera, attālinātā pieteikšanās ļauj jums palaist lietotnes no tā servera.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
lv: Lai lietotu šo servisu, jāiestata Ubuntu attālinātais konts. Vai vēlaties iestatīt kontu tagad?

en: OK
lv: Labi

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
lv: Lai lietotu šo servisu, jāiestata Ubuntu attālinātais konts. Dodieties uz uccs.canonical.com, lai iestatītu kontu.

en: Server type not supported.
lv: Servera tips nav atbalstīts.

en: Domain:
lv: Domēns:

en: Email address:
lv: E-pasta adrese:

en: Log In
lv: Ierakstīties

en: Login as %s
lv: Ierakstīties kā %s

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Retry as %s
lv: Mēģināt atkal kā %s

en: Login
lv: Ierakstīties
