slick-greeter - en to mi translation catalogue (19 entries)

en: Enter password for %s
mi: Tāuru kupu whakauru mō %s

en: Password:
mi: Kupu whakauru:

en: Username:
mi: Takiuru ingoa:

en: Invalid password, please try again
mi: Muhu e kupu whakauru, ngana anō.

en: Failed to authenticate
mi: I hapa whakatuturutanga

en: Logging in...
mi: E takiuru ana...

en: Login Screen
mi: Mata Takiuru

en: Onscreen keyboard
mi: Papapātuhi mata

en: High Contrast
mi: Whakataerite nui

en: Screen Reader
mi: Pānui o Mata

en: Session Options
mi: Kōwhiringa Huinga

en: Show release version
mi: Whakaatu te whakaaturanga

en: Run in test mode
mi: Whakatere momo whakamātautau

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
mi: Whakatere '%s --help', ka titiro kōwhiringa tono-ā-tuhi.

en: Guest Session
mi: Huinga Manuhiri

en: Log In
mi: Takiuru

en: Login as %s
mi: Takiuru hei %s

en: Retry
mi: Ngana anō

en: Login
mi: Takiuru
