slick-greeter - en to my translation catalogue (38 entries)

en: Enter password for %s
my: %s အတွက် စကားဝှက် ဖြည့်စွက်ပေးပါ။

en: Password:
my: စကားဝှက်:

en: Username:
my: သုံးစွဲသူအမည်:

en: Invalid password, please try again
my: စကားဝှက် မှားနေပါသည်။ ကျေးဇူးပြု၍ ထပ်မံကြိုးစားပါ။

en: Failed to authenticate
my: ခွင့်ပြုချက် ရယူနိုင်ခြင်းမရှိပါ။

en: Login Screen
my: login ပြုလုပ်ရန် မျက်နှာစာ

en: Back
my: နောက်သို့

en: Onscreen keyboard
my: လက်ကွက်ဖော်ပြ ဖန်သားပြင်

en: High Contrast
my: ပုံကြီးချဲ့ကြည့်ရန်

en: Screen Reader
my: စကားလုံးပြ ဖန်သားပြင်

en: Suspend
my: ဆိုင်းငံ့ထားမည်

en: Hibernate
my: လက်ရှိ အခြေအနေတိုင်းမှတ်သား၍ အပြီးထွက်မည်

en: Session Options
my: Session များ ရွေးချယ်ရန်

en: Select desktop environment
my: desktop ပုံစံရွေးရန်

en: Shut Down
my: လုံးဝ ပိတ်မည်

en: Are you sure you want to shut down the computer?
my: သင်​၏ကွန်​ပြူတာကိုစက်​ပိတ်​လိုသည်​မှာ​သေချာပါသလား

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
my: ဤကွန်​ပြူတာကိုအခြားသုံးစွဲသူများကလည်​းlog inဝင်​ထားပါသည်​။ယခုကွန်​ပြူတာကိုပိတ်​လျှင်​အခြားသူများ၏sessionများလည်​းပိတ်​မည်​ဖြစ်​ပါသည်​

en: Restart
my: အစမှ ပြန်ဖွင့်မည်

en: Show release version
my: ထုတ်လုပ်သော ဗားရှင်းကို ပြပါ

en: Run in test mode
my: စမ်းသပ်အခြေအနေဖြင့် အလုပ်လုပ်ပါ

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
my: အမိန့်ပေး စာရင်း အပြည့်အစုံမြင်ရရန်  '%s--help' ဖြင့် ခိုင်းပါ

en: %s (Default)
my: %s (မူလ)

en: Guest Session
my: ဧည့်သည်သုံး Session

en: Please enter a complete e-mail address
my: ကျေးဇူးပြုပြီး ပြည့်စုံသော အီးမေးလိပ်စာကိုရိုက်ထည့်ပါ

en: Incorrect e-mail address or password
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ (သို့) စကားဝှက် မမှန်ကန်ပါ

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
my: အကယ်၍ သင့်၌ RDP ဆာဗာ (သို့) Citrix ဆာဗာ များ၏ အကောင့် ရှိလျှင် ၎င်းဆာဗာများမှ အပ္ပလီကေးရှင်းများကို အဝေးမှ အကောင့်ဖွင့်၍ အလုပ်လုပ်စေနိုင်သည်။

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်မည်

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
my: ဤဝန်ဆောင်မှုစနစ်အားအသုံးပြုရန် သင့်ထံ၌ Ubuntu အဝေးမှ စနစ်တွင်းဝင်၍ရသည့် အကောင့် ရှိရန် လိုအပ်သည်။ သင်သည် ယခု အကောင့်သစ် ဖွင့်လိုပါသလား ?

en: OK
my: အိုကေ

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
my: ဤဝန်ဆောင်မှုစနစ်အားအသုံးပြုရန် သင့်ထံ၌ Ubuntu အဝေးမှ စနစ်တွင်းဝင်၍ရသည့် အကောင့် ရှိရန် လိုအပ်သည်။ အကောင့်အသစ် ဖွင့်ရန် uccs.canonical.com သို့ သွားပါ။

en: Server type not supported.
my: ဆာဗာအမျိုးအစားကိုမထောက်ပံ့ပါ

en: Domain:
my: ဒိုမိန်း -

en: Email address:
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ -

en: Log In
my: ဝင်ရန်

en: Login as %s
my: %s အနေဖြင့် စနစ်တွင်းသို့ ဝင်သည်။

en: Retry
my: ထပ်ကြိုးစားပါ

en: Retry as %s
my: %s ကဲ့သို့ ပြန်ကြိုးစားမည်

en: Login
my: ဝင်ရန်
