slick-greeter - en to nb translation catalogue (44 entries)

en: Enter password for %s
nb: Skriv inn passord for %s

en: Password:
nb: Passord:

en: Username:
nb: Brukernavn:

en: Invalid password, please try again
nb: Feil passord. Prøv igjen

en: Failed to authenticate
nb: Klarte ikke å autentisere

en: Failed to start session
nb: Klarte ikke å starte økt

en: Logging in...
nb: Logger inn …

en: Login Screen
nb: Innloggingsskjerm

en: Back
nb: Tilbake

en: Accessibility
nb: Tilgjengelighet

en: Onscreen keyboard
nb: Skjermtastatur

en: High Contrast
nb: Høy kontrast

en: Screen Reader
nb: Skjermleser

en: Quit...
nb: Avslutt...

en: Suspend
nb: Hvilemodus

en: Hibernate
nb: Dvalemodus

en: Session Options
nb: Øktvalg

en: Select desktop environment
nb: Velg skrivebordsmiljø

en: Goodbye. Would you like to...
nb: Ha det. Vil du gjerne...

en: Shut Down
nb: Slå av

en: Are you sure you want to shut down the computer?
nb: Er du sikker på at du vil slå av datamaskinen?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
nb: Andre brukere er logget inn på denne datamaskinen. Hvis du slår av nå, blir også disse brukerne logget ut.

en: Restart
nb: Start på nytt

en: Show release version
nb: Vis utgivelsesversjon

en: Run in test mode
nb: Kjør i testmodus

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nb: Kjør «%s --help» for å se en liste over tilgjengelige kommandolinjevalg.

en: %s (Default)
nb: %s (standard)

en: Guest Session
nb: Gjesteøkt

en: Please enter a complete e-mail address
nb: Skriv inn en fullstendig e-postadresse

en: Incorrect e-mail address or password
nb: Feil e-postadresse eller passord

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
nb: Hvis du har en konto på en RDP- eller Citrix-tjener, kan du kjøre programmer fra denne med «Remote Login».

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
nb: Hvis du har en konto på en RDP-tjener, kan du kjøre programmer fra denne med «Remote Login».

en: Cancel
nb: Avbryt

en: Set Up...
nb: Konfigurer...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
nb: Du trenger en Ubuntu Remote Login-konto for å bruke denne tjenesten. Vil du lage en konto nå?

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
nb: Du trenger en Ubuntu Remote Login-konto for å bruke denne tjenesten. Besøk uccs.canonical.com for å lage en konto.

en: Server type not supported.
nb: Tjenertypen støttes ikke.

en: Domain:
nb: Domene:

en: Email address:
nb: E-postadresse:

en: Log In
nb: Logg inn

en: Login as %s
nb: Logg inn som %s

en: Retry
nb: Prøv igjen

en: Retry as %s
nb: Prøv igjen som %s

en: Login
nb: Innloggingsnavn
