slick-greeter - en to ne translation catalogue (47 entries)

en: Enter password for %s
ne: %s का लागि पासवर्ड टाइप् गर्नुहोस्

en: Password:
ne: पासवर्ड:

en: Username:
ne: प्रयोगकर्ताको नाम:

en: Invalid password, please try again
ne: पास्वर्ड मिलेन । कृपया पुन: प्रयास गर्नुहोस् ।

en: Failed to authenticate
ne: प्रमाणिकरण गर्न सकिएन

en: Failed to start session
ne: सेसन शुरू गर्न सकिएन

en: Logging in...
ne: प्रवेश गरिदै...

en: Login Screen
ne: लग‍इन स्क्रिन

en: Back
ne: पछाडि

en: Power:
ne: ऊर्जा:

en: Accessibility
ne: पहुँचयोग्यता

en: Onscreen keyboard
ne: सक्रिनमा देखिने किबोर्ड

en: High Contrast
ne: उच्च चहक

en: Screen Reader
ne: दृष्टि वाचक

en: Quit...
ne: बन्द...

en: Suspend
ne: निलम्बन गर्नुहोस्

en: Hibernate
ne: हाइबर्नेट गर्नुहोस्

en: Keyboard layout:
ne: किबोर्ड शैली:

en: Session Options
ne: सेसनका विकल्पहरू

en: Select desktop environment
ne: डेस्कटपको वातावरण रोज्नुहोस्

en: Goodbye. Would you like to...
ne: बिदाइ छ। के तपाइ ... गर्न चाह्नुहुन्छ

en: Shut Down
ne: बन्द गर्नुहोस्

en: Are you sure you want to shut down the computer?
ne: के तपाईँ कम्प्युटर बन्द गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
ne: अरू प्रयोगकर्ताहरू पनि अहिले लगइन गरिरहनुभएको छ, बन्द गर्नुभयो भने उनीहरूको सेसन पनि बन्द हुन्छ ।

en: Restart
ne: पुन: सुरु गर्नुहोस्

en: Show release version
ne: रिलिज भर्जन देखाउने

en: Run in test mode
ne: परिक्षणको रूपमा चलाउने

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
ne: उपलब्ध कमाण्ड लाइन विकल्पको पूरै सूची हेर्न  '%s --help' चलाउनुहोस् ।

en: %s (Default)
ne: %s (पूर्वनिर्धारित)

en: Guest Session
ne: अतिथि सत्र

en: Please enter a complete e-mail address
ne: कृपया पूरा इमेल ठेगाना हाल्नुहोस्

en: Incorrect e-mail address or password
ne: गलत इमेल ठेगाना वा पासवर्ड

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
ne: यदि RDP वा Citrix सर्भरमा तपाईँको खाता छ भने Remote Login ले तपाईँलाई त्य सर्भरबाट एप्लिकेशनहरू चलाउन दिन्छ ।

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
ne: यदि RDP सर्भरमा तपाईँको खाता छ भने Remote Login ले तपाईँलाई त्य सर्भरबाट एप्लिकेशनहरू चलाउन दिन्छ ।

en: Cancel
ne: रद्द गर्ने

en: Set Up...
ne: संगठन गर...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
ne: यो सेवा प्रयोग गर्नको लागि उबुन्टु Remote Login खाता चाहिन्छ । के तपाईँ अहिले आफ्नो खाता बनाउन चाहनुहुन्छ ?

en: OK
ne: ठीक छ

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
ne: यो सेवा प्रयोग गर्नको लागि उबुन्टु Remote Login खाता चाहिन्छ । खाता बनाउनको लागि uccs.canonical.com मा जानुहोस् ।

en: Server type not supported.
ne: यो सर्भरको प्रकार मान्य छैन ।

en: Domain:
ne: डोमेन:

en: Email address:
ne: इमेल ठेगाना:

en: Log In
ne: लग् इन गर्ने

en: Login as %s
ne: %sको रूपमा लग् इन गर्नुहोस्

en: Retry
ne: पुन: प्रयास गर्नुहोस्

en: Retry as %s
ne: %sको रूपमा पुन: प्रयास गर्नुहोस्

en: Login
ne: लग ईन गर्ने
