slick-greeter - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Enter password for %s
nl: Voer wachtwoord in voor %s

en: Enter your username
nl: Voer uw gebruikersnaam in

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Invalid password, please try again
nl: Ongeldig wachtwoord, probeer het a.u.b. opnieuw

en: Failed to authenticate
nl: Authenticatie is mislukt

en: Failed to start session
nl: Sessie starten is mislukt

en: Logging in...
nl: Aanmelden...

en: Login Screen
nl: Aanmeldscherm

en: Back
nl: Terug

en: Power:
nl: Sterkte:

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Onscreen keyboard
nl: Schermtoetsenbord

en: High Contrast
nl: Hoog contrast

en: Screen Reader
nl: Schermlezer

en: Quit...
nl: Afsluiten...

en: Suspend
nl: Pauzestand

en: Hibernate
nl: Slaapstand

en: Keyboard layout:
nl: Toetsenbordindeling:

en: More layouts...
nl: Meer indelingen...

en: Session Options
nl: Sessie-opties

en: Select desktop environment
nl: Werkomgeving kiezen

en: Goodbye. Would you like to...
nl: Tot ziens. Wilt u misschien...

en: Shut Down
nl: Afsluiten

en: Are you sure you want to shut down the computer?
nl: Weet u zeker dat u de computer wilt afsluiten?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
nl: Er zijn thans andere gebruikers aangemeld op deze computer; nu afsluiten zal ook hun sessies sluiten.

en: Restart
nl: Herstarten

en: Show release version
nl: Uitgaveversie tonen

en: Run in test mode
nl: In proefmodus uitvoeren

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nl: Voer '%s --help' uit voor een volledige lijst met alle beschikbare opdrachtregelopties.

en: %s (Default)
nl: %s (Standaard)

en: Guest Session
nl: Gastsessie

en: Please enter a complete e-mail address
nl: Gelieve een volledig e-mailadres in te voeren

en: Incorrect e-mail address or password
nl: Onjuist e-mailadres of wachtwoord

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
nl: Indien u een account op een RDP- of Citrixserver heeft, dan stelt Remote Login u in staat om toepassingen vanaf die server te draaien.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
nl: Als u een account heeft op een RDP-server kunt u met Remote Login toepassingen vanaf die server draaien.

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Set Up...
nl: Instellen...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
nl: U heeft een Ubuntu Remote Login-account nodig om van deze dienst gebruik te maken. Wilt u nu een account instellen?

en: OK
nl: Oké

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
nl: U heeft een Ubuntu Remote Login-account nodig om van deze dienst gebruik te maken. Bezoek uccs.canonical.com om een account in te stellen.

en: Server type not supported.
nl: Servertype wordt niet ondersteund.

en: Domain:
nl: Domein:

en: Email address:
nl: E-mailadres:

en: Log In
nl: Aanmelden

en: Login as %s
nl: Aanmelden als %s

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: Retry as %s
nl: Opnieuw proberen als %s

en: Login
nl: Aanmelden
