slick-greeter - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Select desktop environment
nn: Vel skrivebordsmiljø

en: %s (Default)
nn: %s (Standard)

en: Please enter a complete e-mail address
nn: Oppgje ei fullstendig e-postadresse

en: Incorrect e-mail address or password
nn: Feil e-postadresse eller passord

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
nn: Dersom du har ein brukarkonto på ein RDP- eller Citrix-tenar, kan du bruka fjerninnlogging for å køyre program på tenaren.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
nn: Dersom du har ein brukarkonto på ein RDP-tenar, kan du bruke fjerninnlogging for å køyre program på tenaren.

en: Cancel
nn: Avbryt

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
nn: Du treng ein konto for Ubuntu fjerninnlogging for å bruka denne tenesta. Vil du laga ein konto no?

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
nn: Du treng ein konto for Ubuntu fjerninnlogging for å bruka denne tenesta. Gå til uccs.canonical.com for å lage ein konto.

en: Server type not supported.
nn: Tenartypen er ikkje støtta.

en: Domain:
nn: Domene:

en: Email address:
nn: E-postadresse:

en: Log In
nn: Logg inn

en: Retry
nn: Prøv på nytt

en: Retry as %s
nn: Prøv på nytt som %s
