slick-greeter - en to os translation catalogue (33 entries)

en: Enter password for %s
os: Ныффыс %s`ы пароль

en: Password:
os: Пароль:

en: Username:
os: Ном:

en: Invalid password, please try again
os: Ӕвзӕр пароль, ногӕй бафӕлвар

en: Failed to authenticate
os: Нӕ рауад бахизын

en: Logging in...
os: Хизӕм...

en: Login Screen
os: Бахизыны экран

en: Onscreen keyboard
os: Экраны клавиатурӕ

en: High Contrast
os: Стыр контраст

en: Screen Reader
os: Экранӕй фӕрсын

en: Session Options
os: Сеансы миниуджытӕ

en: Select desktop environment
os: Куыстуаты алфамбылай равзарын

en: Show release version
os: Рауагъды верси равдисын

en: Run in test mode
os: Тест уагы суадзынӕн

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
os: Ныффыс '%s --help' цӕмӕй фенай командон хаххы алкӕцы миниуӕг дӕр.

en: %s (Default)
os: %s (Разӕвӕрд)

en: Guest Session
os: Уазӕджы сеанс

en: Please enter a complete e-mail address
os: Дӕ хорзӕхӕй, ӕнӕхъӕн e-mail адрис бафысс

en: Incorrect e-mail address or password
os: Ӕнӕраст e-mail кӕнӕ пароль

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
os: Кӕд дын ис RDP кӕнӕ Citrix серверы аккаунт, уӕд Дардӕй Бахизӕнӕй дӕ бон у уыцы сервертӕй ӕфтуантӕ иу кӕнын.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
os: Кӕд дын RDP серверы аккаунт ис, уӕд дын Дардӕй Бахизын фадат раддзӕнис уыцы серверы программӕтӕ иу кӕнын.

en: Cancel
os: Ныууадзын

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
os: Дӕу хъӕуы Убунтумӕ Дардӕй Бахизӕн аккаунт, цӕмӕй ацы сервисӕй спайда кӕнай. Фӕнды дӕ еныр аккаунт саразын?

en: OK
os: Хорз

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
os: Дӕу хъӕуы Убунтумӕ Дардӕй Бахизӕн аккаунт, цӕмӕй ацы сервисӕй спайда кӕнай. Бацу uccs.canonical.com-мӕ, аккаунт аразынӕн.

en: Server type not supported.
os: Ацы серверы хуыз нӕй гӕнӕн.

en: Domain:
os: Домен:

en: Email address:
os: Email адрис:

en: Log In
os: Бахизын

en: Login as %s
os: Бахизын куыд %s

en: Retry
os: Ногӕй

en: Retry as %s
os: Ногӕй куыд %s

en: Login
os: Бахизын
