slick-greeter - en to pl translation catalogue (48 entries)

en: Enter password for %s
pl: Proszę wprowadzić hasło użytkownika %s

en: Enter your username
pl: Wprowadź nazwę użytkownika

en: Password:
pl: Hasło:

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Invalid password, please try again
pl: Nieprawidłowe hasło. Proszę spróbować ponownie.

en: Failed to authenticate
pl: Nie udało się uwierzytelnić

en: Failed to start session
pl: Nie udało się uruchomić sesji

en: Logging in...
pl: Logowanie...

en: Login Screen
pl: Ekran logowania

en: Back
pl: Cofnij

en: Power:
pl: Akumulator:

en: Accessibility
pl: Ułatwienia dostępu

en: Onscreen keyboard
pl: Klawiatura ekranowa

en: High Contrast
pl: Wysoki kontrast

en: Screen Reader
pl: Czytnik ekranowy

en: Quit...
pl: Zakończ...

en: Suspend
pl: Uśpij

en: Hibernate
pl: Hibernacja

en: Keyboard layout:
pl: Układ klawiatury:

en: More layouts...
pl: Więcej układów...

en: Session Options
pl: Opcje sesji

en: Select desktop environment
pl: Proszę wybrać środowisko graficzne

en: Goodbye. Would you like to...
pl: Do widzenia. Czy chcesz...

en: Shut Down
pl: Wyłącz komputer

en: Are you sure you want to shut down the computer?
pl: Czy na pewno wyłączyć komputer?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
pl: Do tego komputera są zalogowani inni użytkownicy.  Wyłączenie systemu spowoduje zakończenie ich sesji.

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: Show release version
pl: Wypisuje informacje o wersji

en: Run in test mode
pl: Uruchamia w trybie testowym

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
pl: Proszę wprowadzić „%s --help”, aby wypisać komunikat pomocy.

en: %s (Default)
pl: %s (Domyślne)

en: Guest Session
pl: Gość

en: Please enter a complete e-mail address
pl: Proszę wprowadzić pełny adres e-mail

en: Incorrect e-mail address or password
pl: Nieprawidłowy adres e-mail lub hasło

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
pl: Zdalne logowanie pozwala uruchamiać programy za pośrednictwem kont na serwerach RDP lub Citrix.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
pl: Zdalne logowanie umożliwia uruchamianie programów zainstalowanych na serwerze RDP.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Set Up...
pl: Ustaw...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
pl: Aby użyć tej usługi, wymagane jest konto zdalnego logowania Ubuntu. Skonfigurować je teraz?

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
pl: Aby użyć tej usługi, wymagane jest konto zdalnego logowania Ubuntu. Proszę odwiedzić stronę uccs.canonical.com, aby je skonfigurować.

en: Server type not supported.
pl: Nieobsługiwany typ serwera.

en: Domain:
pl: Domena:

en: Email address:
pl: Adres e-mail:

en: Log In
pl: Zaloguj

en: Login as %s
pl: Zaloguj jako użytkownik %s

en: Retry
pl: Ponów

en: Retry as %s
pl: Ponów jako %s

en: Login
pl: Zaloguj
