slick-greeter - en to sa translation catalogue (26 entries)

en: Enter password for %s
sa: %s इत्यस्मै कूटसङ्केतः प्रवेश्यताम्

en: Password:
sa: कूटसङ्केतः-

en: Username:
sa: उपयोक्तृनाम-

en: Invalid password, please try again
sa: अपुष्टः सङ्केतः

en: Failed to authenticate
sa: वैफल्यं प्रमाणप्राप्तौ

en: Failed to start session
sa: वैफल्यं सत्रारम्भे

en: Login Screen
sa: नामाभिलेखनपटलः

en: Back
sa: प्रतिगम्यताम्

en: Onscreen keyboard
sa: पटलस्थं कीलफलकम्

en: Suspend
sa: लम्ब्यताम्

en: Session Options
sa: सत्रसम्बन्धिनो विकल्पाः

en: Shut Down
sa: पिधीयताम्

en: Are you sure you want to shut down the computer?
sa: अपि सङ्गणकं पिधातुं निश्चयः कृतः?

en: Restart
sa: पुनःप्रवर्त्यताम्

en: Show release version
sa: दर्श्यतां विमोचनसंस्करणनाम

en: Run in test mode
sa: परीक्षणावस्थायां चाल्यताम्

en: %s (Default)
sa: %s (औत्सर्गिकम्)

en: Guest Session
sa: अभ्यागतसत्रम्

en: Cancel
sa: निवर्त्यताम्

en: OK
sa: अस्तु

en: Server type not supported.
sa: वितरकप्रकारो न समर्थितः।

en: Log In
sa: प्रविश्यताम्

en: Login as %s
sa: %s-वत् प्रविश्यताम्

en: Retry
sa: पुनर्यत्यताम्

en: Retry as %s
sa: %s-वत् पुनर्यत्यताम्

en: Login
sa: प्रविश्यताम्
