slick-greeter - en to sd translation catalogue (20 entries)

en: Invalid password, please try again
sd: ناقص ڳجهو لفظ، ٻيهر ڪوشش ڪريو

en: Failed to authenticate
sd: تصديق ڪرڻ ۾ ناڪام

en: High Contrast
sd: گهڻو چٽو

en: Session Options
sd: اجلاس جا اختيارات

en: Select desktop environment
sd: ڊيسڪٽاپ جو ماحول چونڊيو

en: %s (Default)
sd: %s (ڊيفالٽ)

en: Please enter a complete e-mail address
sd: مڪمل ايميل پتو داخل ڪريو

en: Incorrect e-mail address or password
sd: غلط ايميل پتو يا ڳجهو لفظ

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
sd: جيڪڏهن توهان جو ڪنهن RDP يا Citrix سرور تي کاتو آهي، ته ريموٽ لاگِن توهان کي انهيءَ سرور تان پروگرام هلائڻ ڏيندو.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
sd: جيڪڏهن توهان جو ڪنهن RDP سرور تي کاتو آهي، ته ريموٽ لاگِن توهان کي انهيءَ سرور تان پروگرام هلائڻ ڏيندو.

en: Cancel
sd: رد

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
sd: هن سهولت استعمال ڪرڻ لاءِ اوبنٽو ريموٽ لاگِن جو کاتو گهرجي. ڇا توهان اهو کاتو کولڻ چاهيو ٿا؟

en: OK
sd: ٺيڪ

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
sd: هي سهولت استعمال ڪرڻ لاءِ توهان کي اوبنٽو ريموٽ لاگِن جو اڪائونٽ گهرجي. اهڙو اڪائونٽ ٺاهڻ لاءِ uccs.canonical.com تي وڃو.

en: Server type not supported.
sd: سرور جو قسم تصديق ٿيل ناهي

en: Domain:
sd: ڊومين:

en: Email address:
sd: ايميل پتو:

en: Log In
sd: داخل ٿيو

en: Retry
sd: ٻيهر آزمايو

en: Retry as %s
sd: %s طور ٻيهر آزمايو
