slick-greeter - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Password:
se: Beassansátni:

en: Username:
se: Geavaheaddjinamma:

en: Run in test mode
se: Vuoje geahččalandoaibmanvuogis

en: Cancel
se: Gaskkalduhte

en: Domain:
se: Váldu:

en: Email address:
se: E-boastačujuhus:

en: Retry
se: Geahččal ođđasit

en: Login
se: Čále sisa
