slick-greeter - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Enter password for %s
my: ပေႃ့သႂ်ႇ မၢႆလပ့် တွၼ်ႈတႃႇ %s

en: Password:
my: မၢႆလပ့်:

en: Username:
my: ၸိုဝ်ႈၽူႈၸႂ့်တိုဝ်း:

en: Invalid password, please try again
my: မၢႆလပ့်ဢမ်ႇမႅၼ်ႈ၊ ၶတ်းၸႂ်တူၺ်းထႅင်ႈ

en: Failed to authenticate
my: ၵၢၼ်ထတ်းသၢင်ႈတႃႇၵပ်းသိုပ်ႇ ဢမ်ႇၶႅမ့်လႅပ်ႈ

en: Logging in...
my: တိုၵ့်ၽွမ့်ၶဝ်ႈယူႇ

en: Login Screen
my: ၽိဝ်ၼႃႈ ၽွမ့်ၶဝ်ႈ

en: Back
my: ႁူၼ်လင်

en: Onscreen keyboard
my: လွၵ်းမိုဝ်းၽိဝ်ၼႃႈ

en: High Contrast
my: ႁႂ်ႈႁၼ်ၸႅင်ႈလႅင်းလီ

en: Screen Reader
my: တႃႇလူ ၽိဝ်ၼႃႈ

en: Suspend
my: ၵိုတ်းလိုဝ်ႈ

en: Hibernate
my: ၶွမ်းၼွၼ်း

en: Session Options
my: ၵၼ်လိူၵ်ႈသၢင်ႈ

en: Shut Down
my: ၵိုတ်းၸၢၵ်ႈ

en: Show release version
my: ၼႄမၢႆသွႆ့ဢၼ်ပိုၼ်ဢွၵ်ႇဝႆ့

en: Run in test mode
my: ပိုတ်ႇၸၢမ်းတူၺ်း

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
my: ပေႃ့ '%s--help' တွၼ်ႈတႃႇ တေလႆႈႁၼ် ၵၼ်လိူၵ်ႈသၢင်ႈ သဵၼ်ႈမၢႆ ၶေႃႈပူင်ဢၼ်ၸႂ့်လႆႈ

en: Guest Session
my: ၵၼ်တွၼ်ႈၶႅၵ်ႇ

en: Cancel
my: လူတ်းပႅတ်ႈ

en: OK
my: တူၵ်းလူင်း

en: Login as %s
my: ၽွမ့်ၶဝ်ႈ ၼင်ႇ %s

en: Retry
my: ၶိုၼ်းၶတ်းၸႂ်

en: Login
my: ၽွမ့်ၶဝ်ႈ
