slick-greeter - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Enter password for %s
sk: Zadajte heslo pre %s

en: Enter your username
sk: Zadajte svoje užívateľské meno

en: Password:
sk: Heslo:

en: Username:
sk: Meno používateľa:

en: Invalid password, please try again
sk: Nesprávne heslo, skúste znovu prosím

en: Failed to authenticate
sk: Zlyhalo overenie totožnosti

en: Failed to start session
sk: Zlyhalo spustenie relácie

en: Logging in...
sk: Prebieha prihlasovanie...

en: Login Screen
sk: Prihlasovacia Obrazovka

en: Back
sk: Späť

en: Power:
sk: Stav batérie:

en: Accessibility
sk: Zjednodušenie ovládania

en: Onscreen keyboard
sk: Klávesnica na obrazovke

en: High Contrast
sk: Vysoký kontrast

en: Screen Reader
sk: Čítačka obrazovky

en: Quit...
sk: Vypnúť...

en: Suspend
sk: Uspať

en: Hibernate
sk: Hibernovať

en: Keyboard layout:
sk: Rozloženie klávesnice:

en: More layouts...
sk: Viac rozložení...

en: Session Options
sk: Voľby relácie

en: Select desktop environment
sk: Vyberte pracovné prostredie

en: Goodbye. Would you like to...
sk: Dovidenia. Chceli by ste...

en: Shut Down
sk: Vypnúť

en: Are you sure you want to shut down the computer?
sk: Ste si istý, že chcete vypnúť počítač?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
sk: K počítaču sú prihlásení aj iní používatelia, ak teraz počítač vypnete, ukončia sa aj tieto relácie.

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Show release version
sk: Zobraziť verziu vydania

en: Run in test mode
sk: Spustiť v skúšobnom režime

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sk: Spustením „%s --help“ zobrazíte úplný zoznam dostupných volieb príkazového riadka.

en: %s (Default)
sk: %s (Predvolené)

en: Guest Session
sk: Hosťovská relácia

en: Please enter a complete e-mail address
sk: Prosím, vložte úplnú emailovú adresu

en: Incorrect e-mail address or password
sk: Nesprávna emailová adresa alebo heslo

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
sk: Ak máte používateľský účet na RDP alebo Citrix serveri, Vzdialené prihlásenie vám umožní spúšťať aplikácie z tohto servera.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
sk: Ak máte účet na RDP serveri, Vzdialené prihlásenie vám umožní spúšťať aplikácie z tohto serveru.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Set Up...
sk: Nastavenie...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
sk: K používaniu tejto služby potrebujete účet Ubuntu Vzdialené prihlásenie. Chcete nastaviť účet teraz?

en: OK
sk: Ok

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
sk: K používaniu tejto služby potrebujete účet Ubuntu Vzdialené prihlásenie. K vytvoreniu účtu navštívte uccs.canonical.com.

en: Server type not supported.
sk: Typ servera nie je podporovaný.

en: Domain:
sk: Doména:

en: Email address:
sk: Emailová adresa:

en: Log In
sk: Prihlásiť sa

en: Login as %s
sk: Prihlásiť sa ako %s

en: Retry
sk: Skúsiť znova

en: Retry as %s
sk: Skúsiť znova ako %s

en: Login
sk: Prihlásiť sa
