slick-greeter - en to sl translation catalogue (49 entries)

en: Enter password for %s
sl: Vnesite geslo za %s

en: Enter your username
sl: Vnesite svoje uporabniško ime

en: Password:
sl: Geslo:

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Invalid password, please try again
sl: Geslo ni veljavno; poskusite znova.

en: Failed to authenticate
sl: Overitev je spodletela

en: Failed to start session
sl: Začenjanje seje je spodletelo

en: Logging in...
sl: Prijavljanje ...

en: Login Screen
sl: Prijavni zaslon

en: Back
sl: Nazaj

en: Power:
sl: Moč:

en: Accessibility
sl: Dostopnost

en: Onscreen keyboard
sl: Zaslonska tipkovnica

en: High Contrast
sl: Visok kontrast

en: Screen Reader
sl: Zaslonski bralnik

en: Quit...
sl: Izhod ...

en: Suspend
sl: V pripravljenost

en: Hibernate
sl: V mirovanje

en: Keyboard layout:
sl: Postavitev tipkovnice:

en: More layouts...
sl: Dodatne postavitve ...

en: Session Options
sl: Možnosti seje

en: Select desktop environment
sl: Izberite namizno okolje

en: Goodbye. Would you like to...
sl: Nasvidenje. Bi želeli...

en: Shut Down
sl: Izklop računalnika

en: Are you sure you want to shut down the computer?
sl: Ali ste prepričani, da želite izklopiti računalnik?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
sl: Trenutno so tudi drugi uporabniki prijavljeni na ta računalnik. Izklop bo zaprl tudi njihove seje.

en: Restart
sl: Ponovni zagon

en: Show release version
sl: Pokaži podrobnosti različice

en: Run in test mode
sl: Zaženi v preizkusnem načinu

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sl: Za popoln seznam možnosti ukazne vrstice zaženite '%s --help'.

en: %s (Default)
sl: %s (privzeto)

en: Guest Session
sl: Seja za goste

en: Please enter a complete e-mail address
sl: Vnesite polni elektronski naslov

en: Incorrect e-mail address or password
sl: Nepravilen naslov e-pošte ali geslo

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
sl: Če imate račun na strežniku RDP ali Citrix, vam oddaljena prijava dovoljuje zagon programa s tega strežnika.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
sl: Če imate račun na strežniku RDP, vam oddaljena prijava omogoča izvajanje programov s tega strežnika.

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Set Up...
sl: Nastavi ...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
sl: Za uporabo te storitve potrebujete račun oddaljene prijave Ubuntu. Ali želite račun ustvariti?

en: OK
sl: V redu

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
sl: Za uporabo te storitve potrebujete račun oddaljene prijave Ubuntu. Obiščite uccs.canonical.com za nastavitev računa.

en: Server type not supported.
sl: Vrsta strežnika ni podprta.

en: Domain:
sl: Domena:

en: Email address:
sl: Elektronski naslov:

en: Log In
sl: Prijava

en: Login as %s
sl: Prijavite se kot %s

en: Retry
sl: Poskusi znova

en: Retry as %s
sl: Poskusi znova kot %s

en: Login
sl: Prijava
