slick-greeter - en to sr translation catalogue (48 entries)

en: Enter password for %s
sr: Унесите лозинку за %s

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Username:
sr: Корисничко име:

en: Invalid password, please try again
sr: Неисправна лозинка, унесите је поново

en: Failed to authenticate
sr: Пријава није успела

en: Failed to start session
sr: Нисам успео да покренем сесију

en: Logging in...
sr: Пријављивање у току...

en: Login Screen
sr: Пријавни екран

en: Back
sr: Назад

en: Power:
sr: Напајање:

en: Accessibility
sr: Приступачност

en: Onscreen keyboard
sr: Тастатура на екрану

en: High Contrast
sr: Јак контраст

en: Screen Reader
sr: Читач екрана

en: Quit...
sr: Изађи...

en: Suspend
sr: Обустави

en: Hibernate
sr: Замрзне

en: Keyboard layout:
sr: Распоред тастатуре:

en: More layouts...
sr: Још распореда...

en: Session Options
sr: Поставке сесије

en: Select desktop environment
sr: Изаберите графичко окружење

en: Goodbye. Would you like to...
sr: Довиђења. Да ли бисте желели да...

en: Shut Down
sr: Искључи

en: Are you sure you want to shut down the computer?
sr: Да ли сте сигурни да желите да искључите рачунар?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
sr: Други корисници су тренутно пријављени на овом рачунару, а искључивање ће такође затворити и њихове сесије.

en: Restart
sr: Поново покрене

en: Show release version
sr: Прикажи издање програма

en: Run in test mode
sr: Покрени у пробном режиму

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sr: Покрените „%s --help“ за потпуни списак свих могућности из командне линије.

en: %s (Default)
sr: %s (подразумевано)

en: Guest Session
sr: Сесија за госта

en: Please enter a complete e-mail address
sr: Унесите потпуну е-адресу

en: Incorrect e-mail address or password
sr: Нетачна е-адреса или лозинка

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
sr: Уколико имате налог на РДП или Цитрикс серверу, удаљена пријава вам омогућава да покрећете програме са тог сервера.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
sr: Уколико имате налог на РДП серверу, удаљена пријава вам омогућује да покрећете програме са тог сервера.

en: Cancel
sr: Откажи

en: Set Up...
sr: Подеси...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
sr: Потребан вам је налог за коришћење Убунтуове удаљене пријаве. Да ли желите да направите налог?

en: OK
sr: У реду

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
sr: Потребан вам је налог за коришћење Убунтуове удаљене пријаве. Посетите uccs.canonical.com да бисте направили налог.

en: Server type not supported.
sr: Тип сервера није подржан.

en: Domain:
sr: Домен:

en: Email address:
sr: Е-адреса:

en: Log In
sr: Пријави ме

en: Login as %s
sr: Пријави ме као %s

en: Retry
sr: Покушај поново

en: Retry as %s
sr: Покушај поново као %s

en: Login
sr: Пријава
