slick-greeter - en to tg translation catalogue (40 entries)

en: Enter password for %s
tg: Паролро барои %s ворид кунед

en: Password:
tg: Парол:

en: Username:
tg: Номи корбар:

en: Invalid password, please try again
tg: Пароли беэътибор, лутфан, амалро такрор кунед

en: Failed to authenticate
tg: Санҷиши эътибор ба анҷом нарасид

en: Failed to start session
tg: Оғози ҷаласа қатъ шуд

en: Logging in...
tg: Воридшавӣ рафта истодааст...

en: Login Screen
tg: Экрани воридшавӣ

en: Back
tg: Қафо

en: Onscreen keyboard
tg: Клавиатураи экранӣ

en: High Contrast
tg: Контрасти баланд

en: Screen Reader
tg: Хонандаи экран

en: Suspend
tg: Таваққуф

en: Hibernate
tg: Гибернатсия

en: Session Options
tg: Имконоти ҷаласа

en: Select desktop environment
tg: Муҳити мизи кориро интихоб кунед

en: Shut Down
tg: Анҷоми кор

en: Are you sure you want to shut down the computer?
tg: Шумо мутмаин ҳастед, ки мехоҳед компютерро хомӯш кунед?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
tg: Дар айни ҳол корбарони дигар ба ин компютер ворид шудаанд. Агар компютерро ҳозир хомӯш кунед, ҷаласаҳои дигар ҳам хомӯш карда мешаванд.

en: Restart
tg: Бозоғозӣ

en: Show release version
tg: Намоиш додани ҷаласаи релиз

en: Run in test mode
tg: Иҷро кардан дар ҳолати санҷишӣ

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
tg: Барои дидани рӯйхати пурраи имконоти дастрасӣ сатри фармон, фармони "%s --help"-ро иҷро кунед.

en: %s (Default)
tg: %s (Пешфарз)

en: Guest Session
tg: Ҷаласаи меҳмон

en: Please enter a complete e-mail address
tg: Лутфан, суроғаи пурраи почтаи электрониро ворид кунед

en: Incorrect e-mail address or password
tg: Суроғаи почтаи электронӣ ё пароли нодуруст

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
tg: Агар шумо дар сервери RDP ё Citrix ҳисоб дошта бошед, Воридшавии дурдаст ба шумо имконият медиҳад, ки барномаҳоро аз он сервер иҷро кунед.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
tg: Агар шумо дар сервери RDP ҳисоб дошта бошед, Воридшавии дурдаст ба шумо имконият медиҳад, ки барномаҳоро аз он сервер иҷро кунед.

en: Cancel
tg: Бекор кардан

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
tg: Барои истифодаи ин хидмат ба шумо ҳисоби Воридшавии дурдасти Ubuntu лозим аст. Шумо мехоҳед, ки ҳисобро ҳозир танзим кунед?

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
tg: Барои истифодаи ин хидмат ба шумо ҳисоби Воридшавии дурдасти Ubuntu лозим аст. Барои танзим кардани ҳисоб, ба uccs.canonical.com ташриф оред.

en: Server type not supported.
tg: Намуди сервер дастгирӣ намешавад.

en: Domain:
tg: Домен:

en: Email address:
tg: Суроғаи почтаи электронӣ:

en: Log In
tg: Ворид шудан

en: Login as %s
tg: Ворид шудан ҳамчун %s

en: Retry
tg: Такрор кардан

en: Retry as %s
tg: Такрор кардан ҳамчун %s

en: Login
tg: Ворид шудан
