slick-greeter - en to tr translation catalogue (49 entries)

en: Enter password for %s
tr: %s için parola girin

en: Enter your username
tr: Kullanıcı adınızı giriniz

en: Password:
tr: Parola:

en: Username:
tr: Kullanıcı adı:

en: Invalid password, please try again
tr: Geçersiz parola, lütfen yeniden deneyin

en: Failed to authenticate
tr: Kimlik doğrulama başarısız

en: Failed to start session
tr: Oturum başlatma başarısız

en: Logging in...
tr: Oturum açılıyor...

en: Login Screen
tr: Giriş Ekranı

en: Back
tr: Geri

en: Power:
tr: Güç:

en: Accessibility
tr: Erişilebilirlik

en: Onscreen keyboard
tr: Ekran klavyesi

en: High Contrast
tr: Yüksek Karşıtlık

en: Screen Reader
tr: Ekran Okuyucu

en: Quit...
tr: Çıkış...

en: Suspend
tr: Askıya Al

en: Hibernate
tr: Uykuya Al

en: Keyboard layout:
tr: Klavye düzeni:

en: More layouts...
tr: Ek düzenler...

en: Session Options
tr: Oturum Seçenekleri

en: Select desktop environment
tr: Masaüstü ortamını seçin

en: Goodbye. Would you like to...
tr: Arzu ettiğinizde, görüşmek üzere...

en: Shut Down
tr: Kapat

en: Are you sure you want to shut down the computer?
tr: Bilgisayarı kapatmak istediğinize emin misiniz?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
tr: Şu anda bu bilgisayara bağlı diğer kullanıcılar var. Şimdi bilgisayarı kapatmak, diğer oturumları da kapatacaktır.

en: Restart
tr: Yeniden Başlat

en: Show release version
tr: Dağıtımın sürümünü göster

en: Run in test mode
tr: Sınama kipinde çalıştır

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
tr: Kullanılabilir komut satırı seçeneklerinin tam listesini görmek için '%s --help' komutunu çalıştırın.

en: %s (Default)
tr: %s (Öntanımlı)

en: Guest Session
tr: Konuk Oturumu

en: Please enter a complete e-mail address
tr: Lütfen tam bir e-posta adresi girin

en: Incorrect e-mail address or password
tr: E-posta ya da parola  yanlış

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
tr: Eğer bir RDP ya da Citrix sunucusu üzerinde bir hesabınız varsa, Uzaktan Giriş uygulamaları bu sunucudan çalıştırmanızı sağlar.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
tr: Eğer bir RDP sunucusunda bir hesabınız varsa, Uzaktan Erişim uygulamaları bu sunucudan çalıştırmanıza izin verir.

en: Cancel
tr: Vazgeç

en: Set Up...
tr: Ayarla...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
tr: Bu hizmeti kullanmak için Ubuntu Uzaktan Giriş hesabınız olması gerekir. Şimdi bir hesap kurmak ister miydiniz?

en: OK
tr: Tamam

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
tr: Bu hizmeti kullanmak için Ubuntu Uzaktan Giriş hesabınız olması gerekir. Bir hesap kurmak için uccs.canonical.com adresini ziyaret edin.

en: Server type not supported.
tr: Sunucu türü desteklenmiyor.

en: Domain:
tr: Alan adı:

en: Email address:
tr: E-posta adresi:

en: Log In
tr: Oturum aç

en: Login as %s
tr: %s olarak oturum aç

en: Retry
tr: Yeniden dene

en: Retry as %s
tr: %s olarak yeniden dene

en: Login
tr: Oturum aç
