slick-greeter - en to ug translation catalogue (41 entries)

en: Enter password for %s
ug: %s نىڭ ئىمنى كىرگۈزۈڭ

en: Password:
ug: ئىم:

en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى:

en: Invalid password, please try again
ug: ئىم خاتا، قايتا سىناڭ

en: Failed to authenticate
ug: كىملىك دەلىللەش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to start session
ug: ئەڭگىمەنى باشلاش مەغلۇپ بولدى

en: Logging in...
ug: كىرىۋاتىدۇ…

en: Login Screen
ug: كىرىش ئېكرانى

en: Back
ug: كەينى

en: Onscreen keyboard
ug: ئېكران ھەرپتاختىسى

en: High Contrast
ug: يۇقىرى ئاق-قارىلىق

en: Screen Reader
ug: ئېكران ئوقۇغۇچ

en: Suspend
ug: توڭلات

en: Hibernate
ug: ئۈچەككە كىر

en: Session Options
ug: ئەڭگىمە تاللانمىسى

en: Select desktop environment
ug: ئۈستەلئۈستى مۇھىتىنى تاللاڭ

en: Shut Down
ug: تاقا

en: Are you sure you want to shut down the computer?
ug: كومپيۇتېرنى ئۆچۈرەمسىز؟

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
ug: باشقا ئىشلەتكۈچىلەرمۇ ھازىر كومپيۇتېرنى ئىشلىتىۋاتىدۇ. تاقالسا، ھەممىسى تاقىلىپ كېتىدۇ.

en: Restart
ug: قايتا قوزغات

en: Show release version
ug: نەشرىنى كۆرسىتىدۇ

en: Run in test mode
ug: سىناق ھالەتتە ئىجرا قىلىدۇ

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
ug: «%s --help» كىرگۈزسىڭىز بۇيرۇق قۇرىدا ئىشلەتكىلى بولىدىغان بارلىق تاللانمىلارنى كۆرەلەيسىز.

en: %s (Default)
ug: %s (كۆڭۈلدىكى)

en: Guest Session
ug: مېھمان

en: Please enter a complete e-mail address
ug: ئېلخەت ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ

en: Incorrect e-mail address or password
ug: ئېلخەت ئادرېسى ياكى ئىم توغرا ئەمەس

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
ug: ئەگەر سىزنىڭ RDP ياكى Citrix مۇلازىمېتىرىدا ھېساباتىڭىز بار بولسا، يىراقتىن كىرىش ئارقىلىق بۇ مۇلازىمېتىرلاردىكى پروگراممىلارنى ئىجرا قىلالايسىز.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
ug: سىزنىڭ RDP مۇلازىمېتىرىدا ھېساباتىڭىز بولسا، يىراقتىن كىرىش ئارقىلىق، شۇ مۇلازىمېتىر ئۈستىدىكى پروگراممىلارنى ئىجرا قىلالايسىز.

en: Cancel
ug: ۋاز كەچ

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
ug: مەزكۇر مۇلازىمەتنى ئىشلىتىش ئۈچۈن چوقۇم ئۇبۇنتۇ يىراقتىن كىرىش ھېساباتى زۆرۈردۇر. ھازىرلا ھېساب قۇرامسىز؟

en: OK
ug: تامام

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
ug: مەزكۇر مۇلازىمەتنى ئىشلىتىش ئۈچۈن چوقۇم ئۇبۇنتۇ يىراقتىن كىرىش ھېساباتى زۆرۈردۇر. ھېساب قۇرۇش ئۈچۈن uccs.canonical.com نى زىيارەت قىلىڭ.

en: Server type not supported.
ug: مۇلازىمېتىر تىپىنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ.

en: Domain:
ug: دائىرە:

en: Email address:
ug: ئېلخەت مەنزىل:

en: Log In
ug: كىر

en: Login as %s
ug: %s سۈپىتىدە كىرىڭ

en: Retry
ug: قايتا سىنا

en: Retry as %s
ug: قايتا سىنا (%s سۈپىتىدە)

en: Login
ug: كىر
