slick-greeter - en to uk translation catalogue (49 entries)

en: Enter password for %s
uk: Введіть пароль для %s

en: Enter your username
uk: Введіть ім’я користувача

en: Password:
uk: Пароль:

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Invalid password, please try again
uk: Некоректний пароль, повторіть спробу

en: Failed to authenticate
uk: Помилка автентифікації

en: Failed to start session
uk: Не вдалося розпочати сеанс

en: Logging in...
uk: Вхід до системи…

en: Login Screen
uk: Вікно входу

en: Back
uk: Назад

en: Power:
uk: Живлення:

en: Accessibility
uk: Доступність

en: Onscreen keyboard
uk: Екранна клавіатура

en: High Contrast
uk: Висока контрастність

en: Screen Reader
uk: Читання з екрану

en: Quit...
uk: Вийти...

en: Suspend
uk: Призупинити роботу

en: Hibernate
uk: Приспати комп’ютер

en: Keyboard layout:
uk: Розкладка клавіатури:

en: More layouts...
uk: Більше розкладок...

en: Session Options
uk: Параметри сеансу

en: Select desktop environment
uk: Виберіть стільничне середовище

en: Goodbye. Would you like to...
uk: На все добре. Чи не хотіли б ви…

en: Shut Down
uk: Вимкнути комп’ютер

en: Are you sure you want to shut down the computer?
uk: Ви справді хочете вимкнути комп’ютер?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
uk: Зараз у системі працюють інші користувачі. Вимикання комп’ютера призведе до завершення сеансів роботи цих користувачів.

en: Restart
uk: Перезавантажити комп’ютер

en: Show release version
uk: Показати версію випуску

en: Run in test mode
uk: Запустити в тестовому режимі

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
uk: Виконайте « %s --help», щоб побачити повний перелік доступних параметрів командного рядка.

en: %s (Default)
uk: %s (типове)

en: Guest Session
uk: Гостьовий сеанс

en: Please enter a complete e-mail address
uk: Вкажіть адресу електронної пошти повністю

en: Incorrect e-mail address or password
uk: Некоректна адреса електронної пошти або пароль

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
uk: Якщо у вас є обліковий запис на сервері RDP або Citrix, за допомогою віддаленого входу ви зможете запускати програми з цього сервера.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
uk: Якщо у вас є обліковий запис на сервері RDP, знадіб «Віддалений вхід» надасть вам змогу запускати програми з цього сервера.

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Set Up...
uk: Налаштувати…

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
uk: Для користування цією послугою вам потрібен обліковий запис віддаленого входу до Ubuntu. Хочете налаштувати цей запис зараз?

en: OK
uk: Так

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
uk: Для користування цією послугою вам потрібен обліковий запис віддаленого входу до Ubuntu. Відвідайте сторінку uccs.canonical.com, щоб налаштувати обліковий запис.

en: Server type not supported.
uk: Підтримки серверів цього типу не передбачено.

en: Domain:
uk: Домен:

en: Email address:
uk: Адреса ел. пошти:

en: Log In
uk: Увійти

en: Login as %s
uk: Увійти як %s

en: Retry
uk: Повторити

en: Retry as %s
uk: Повторити як %s

en: Login
uk: Увійти
