slick-greeter - en to uz translation catalogue (48 entries)

en: Enter password for %s
uz: %s uchun parolni kiriting

en: Enter your username
uz: Foydalanuvchi nomini kiriting

en: Password:
uz: Parol:

en: Username:
uz: Foydalanuvchi:

en: Invalid password, please try again
uz: Parol noto‘g‘ri, qayta urinib ko‘ring

en: Failed to authenticate
uz: Haqiqiylikni tekshirib bo‘lmadi

en: Failed to start session
uz: Seansni ishga tushirib bo‘lmadi

en: Logging in...
uz: Tizimga kirmoqda...

en: Login Screen
uz: Kirish ekrani

en: Back
uz: Orqaga

en: Power:
uz: Quvvat:

en: Accessibility
uz: Foydalanish imkoniyati

en: Onscreen keyboard
uz: Ekrandagi klaviatura

en: High Contrast
uz: Yuqori kontrast

en: Screen Reader
uz: Ekran o‘quvchisi

en: Quit...
uz: Chiqish...

en: Suspend
uz: Vaqtincha toʻxtatish

en: Hibernate
uz: Uyquga ketish

en: Keyboard layout:
uz: Klaviaturaning joylashuvi:

en: More layouts...
uz: Koʻproq tartiblar...

en: Session Options
uz: Sessiya opsiyalari

en: Select desktop environment
uz: Ish stoli muhitini tanlang

en: Goodbye. Would you like to...
uz: Xayr. Istaysizmi...

en: Shut Down
uz: O‘chirish

en: Are you sure you want to shut down the computer?
uz: Kompyuterni ochirmoqchiligingizga ishonchingiz komilmi?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
uz: Kompyuterga boshqa foydalanuvchilar ham kirgan, hozir o‘chirish ushbu boshqa sessiyalarni ham yakunlaydi.

en: Restart
uz: Qayta ishga tushirish

en: Show release version
uz: Chiqarish versiyasini ko‘rsatish

en: Run in test mode
uz: Sinov rejimida ishga tushirish

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
uz: Mavjud buyruq qatori opsiyalarining toʻliq roʻyxatini koʻrish uchun “%s --help”ni ishga tushiring.

en: %s (Default)
uz: %s (standart)

en: Guest Session
uz: Mehmon sessiyasi

en: Please enter a complete e-mail address
uz: Elektron pochtangizni to‘liq kiriting

en: Incorrect e-mail address or password
uz: Elektron pochta manzili yoki parol noto‘g‘ri

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
uz: Agar sizda RDP yoki Citrix serverida hisob qaydnomangiz bo‘lsa, masofaviy kirish ushbu serverdan ilovalarni ishga tushirish imkonini beradi.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
uz: Agar RDP serverida hisob qaydnomangiz bo‘lsa, Masofaviy kirish ushbu serverdan ilovalarni ishga tushirish imkonini beradi.

en: Cancel
uz: Bekor qilish

en: Set Up...
uz: Sozlash...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
uz: Ushbu xizmatdan foydalanish uchun sizga Ubuntu Remote Login hisobi kerak. Hisobni hozir sozlamoqchimisiz?

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
uz: Ushbu xizmatdan foydalanish uchun sizga Ubuntu Remote Login hisobi kerak. Hisob qaydnomasini o‘rnatish uchun uccs.canonical.com saytiga tashrif buyuring.

en: Server type not supported.
uz: Server turi ko‘llab-quvvatlanmaydi.

en: Domain:
uz: Domen:

en: Email address:
uz: Elektron pochta manzili:

en: Log In
uz: Kirish

en: Login as %s
uz: %s sifatida tizimga kirish

en: Retry
uz: Qaytadan urinish

en: Retry as %s
uz: %s sifatida boshqatdan urinib ko‘rish

en: Login
uz: Tizimga kirish
