slick-greeter - en to sc translation catalogue (27 entries)

en: Enter password for %s
sc: Introdue sa crae pro %s

en: Password:
sc: Crae:

en: Username:
sc: Nùmene

en: Invalid password, please try again
sc: Crae non bàlida, intenta·lu torra

en: Failed to authenticate
sc: Errore a s'ora de s'autenticare

en: Logging in...
sc: Cumentzende sa sessione

en: Login Screen
sc: Ischermu de atzessu

en: Onscreen keyboard
sc: Tastiera in s'ischermu

en: High Contrast
sc: Contrastu elevadu

en: Screen Reader
sc: Letore de ischermu

en: Session Options
sc: Optziones de sa sessione

en: Select desktop environment
sc: Seletziona s'ambiente de su desktop

en: Show release version
sc: Mustra sa versione

en: %s (Default)
sc: %s (predeterminadu)

en: Guest Session
sc: Sessione de Istràngiu

en: Please enter a complete e-mail address
sc: Introdue un'indiritzu de curreu eletrònicu cumpletu

en: Incorrect e-mail address or password
sc: Indiritzu email o password incurretos

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
sc: Si tenes unu contu in su Server RDP o Citrix, s'atzessu remotu ti permit de eseguire aplicatzione dae su server.

en: Cancel
sc: Cantzella

en: OK
sc: Andat bene

en: Domain:
sc: Domìniu

en: Email address:
sc: indiritzu EMail

en: Log In
sc: Cumentzare sa sessione

en: Login as %s
sc: Intrare comente %s

en: Retry
sc: intena·lu torra

en: Retry as %s
sc: Intenta·lu torra comente %s

en: Login
sc: Intra
