slick-greeter - en to cv translation catalogue (6 entries)

en: Password:
cv: Кӗме сӑмах

en: Username:
cv: Ятлӑх

en: Back
cv: Кайалла

en: Hibernate
cv: Тĕлĕрӳ

en: Shut Down
cv: Сӳнтер

en: Are you sure you want to shut down the computer?
cv: Есӗ компйутӗрне чӑн та сӳнтересшӗн-и?
