slick-greeter - en to szl translation catalogue (48 entries)

en: Enter password for %s
szl: Wkludź hasło dlŏ %s

en: Enter your username
szl: Wkludź miano ôd używŏcza

en: Password:
szl: Hasło:

en: Username:
szl: Miano ôd używŏcza:

en: Invalid password, please try again
szl: Złe hasło. Sprōbuj, proszã, jeszcze rŏz

en: Failed to authenticate
szl: Uwierzitelniynie niy podarziło sie

en: Failed to start session
szl: Niy szło sztartnōnć sesyje

en: Logging in...
szl: Logowanie...

en: Login Screen
szl: Ekran logowaniŏ

en: Back
szl: Nazŏd

en: Power:
szl: Bateryjŏ:

en: Accessibility
szl: Dostympność

en: Onscreen keyboard
szl: Tastatura na ekranie

en: High Contrast
szl: Wysoki kōntrast

en: Screen Reader
szl: Czytŏcz ekranowy

en: Quit...
szl: Zakōńcz...

en: Suspend
szl: Strzim

en: Hibernate
szl: Hibernacyjŏ

en: Keyboard layout:
szl: Ukłŏd tastatury:

en: More layouts...
szl: Wiyncyj układōw...

en: Session Options
szl: Ôpcyje sesyje

en: Select desktop environment
szl: Ôbier strzodowisko graficzne

en: Goodbye. Would you like to...
szl: Adje. Chcesz...

en: Shut Down
szl: Wyłōncz

en: Are you sure you want to shut down the computer?
szl: Na zicher chcesz wyłōnczyć kōmputer?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
szl: Na kōmputrze durch sōm zalogowani inksi używŏcze, wyłōnczynie zawrze jejich sesyje.

en: Restart
szl: Sztartnij zaś

en: Show release version
szl: Pokŏż informacyje ô wersyji

en: Run in test mode
szl: Włōncz w testowym trybie

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
szl: Wkludź '%s --help' coby ôbejrzeć cołkõ listã ôpcyji ôd linije kōmynd.

en: %s (Default)
szl: %s (Dōmyślny)

en: Guest Session
szl: Sesyjŏ gościa

en: Please enter a complete e-mail address
szl: Wkludź, proszã, pełnõ adresã e-mail

en: Incorrect e-mail address or password
szl: Felernŏ adresa e-mail abo hasło

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
szl: Eli mŏsz kōnto na serwerze RDP abo Citrix, Remote Login pozwolŏ Ci sztartnōnć aplikacyje z tego serwera.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
szl: Eli mŏsz kōnto na serwerze RDP, Remote Login pozwolŏ Ci sztartnōnć aplikacyje z tego serwera.

en: Cancel
szl: Pociep

en: Set Up...
szl: Nasztaluj...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
szl: Musisz mieć kōnto Ubuntu Remote Login, coby używać tyj usugi. Chcesz terŏz stworzić kōnto?

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
szl: Musisz mieć kōnto Ubuntu Remote Login, coby używać tyj usugi. Coby stworzić kōnto, nawiydź uccs.canonical.com.

en: Server type not supported.
szl: Zorta serwera niyspiyranŏ.

en: Domain:
szl: Dōmyna:

en: Email address:
szl: Adresa e-mail:

en: Log In
szl: Zaloguj

en: Login as %s
szl: Logowanie za %s

en: Retry
szl: Sprōbuj zaś

en: Retry as %s
szl: Sprōbuj zaś za %s

en: Login
szl: Logowanie
