slick-greeter - en to br translation catalogue (49 entries)

en: Enter password for %s
br: Roit ar get-tremen evit %s

en: Enter your username
br: Roit hoc'h anv-arveriad

en: Password:
br: Ger-tremen:

en: Username:
br: Anv-arveriad:

en: Invalid password, please try again
br: Ger-tremen fall, bizskrivit en-dro mar plij

en: Failed to authenticate
br: C'hwitadenn war an dilesa

en: Failed to start session
br: C'hwitadenn war loc'hañ an estez

en: Logging in...
br: O kennaskañ...

en: Login Screen
br: Skrammad kennaskañ

en: Back
br: Distreiñ

en: Power:
br: Pourvez tredan:

en: Accessibility
br: Haezadusted

en: Onscreen keyboard
br: Klavier galloudel

en: High Contrast
br: Dargemm uhel

en: Screen Reader
br: Lenner skramm

en: Quit...
br: Kuitaat...

en: Suspend
br: Lakaat da gousket

en: Hibernate
br: Goañviñ

en: Keyboard layout:
br: Aozadur ar c'hlavier:

en: More layouts...
br: Aozadurioù ouzhpenn...

en: Session Options
br: Dibarzhioù an estez

en: Select desktop environment
br: Diuzañ endro ar burev

en: Goodbye. Would you like to...
br: Kenavo. Ha fellout a rafe deoc'h...

en: Shut Down
br: Lazhañ

en: Are you sure you want to shut down the computer?
br: Ha sur oc'h e fell deoc'h lazhañ an urzhiataer?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
br: Arveriaded all a zo kennasket d'an urzhiataer-mañ. O estezioù a vo serret ivez m'eo ar reizhiad o vezañ lazhet.

en: Restart
br: Adloc'hañ

en: Show release version
br: Diskouez handelv an ermaeziadenn

en: Run in test mode
br: Loc'hañ e mod-esaeal

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
br: Loc'hañ '%s --help' evit skrammañ rollad dibarzhioù an arc'hadoù.

en: %s (Default)
br: %s (Dre ziouer)

en: Guest Session
br: Estez ar c'houviad

en: Please enter a complete e-mail address
br: Roit ur chomlec'h postel a-bezh

en: Incorrect e-mail address or password
br: N'eo ket reizh ar chomlec'h postel pe ar ger-tremen

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
br: M'ho peus ur gont ouzh un dafariad RDP pe Citrix e c'halloc'h erounit arloadoù diouzh an dafariad-se gant Kennask a-bell.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
br: M'ho peus ur gont ouzh un dafariad RDP e c'halloc'h erounit arloadoù diouzh an dafariad-se gant ar c'hennask a-bell.

en: Cancel
br: Nullañ

en: Set Up...
br: Kefluniañ...

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
br: Ur gont kennask a-bell Ubuntu zo rekis evit implijout ar servij-mañ. Ha fell deoc'h krouiñ seurt kont bremañ?

en: OK
br: Mat eo

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
br: Ur gont kennask a-bell Ubuntu zo rekis evit implijout ar servij-mañ. Gweladennit uccs.canonical.com evit krouiñ seurt kont.

en: Server type not supported.
br: N'eo ket skoret rizh an dafariad.

en: Domain:
br: Domani:

en: Email address:
br: Chomlec'h postel:

en: Log In
br: Kennaskañ

en: Login as %s
br: Kennaskañ evel %s

en: Retry
br: Klask en-dro

en: Retry as %s
br: Klask en-dro evel %s

en: Login
br: Kennaskañ
