slick-greeter - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: Enter password for %s
cs: Zadejte heslo pro %s

en: Enter your username
cs: Zadejte své uživatelské jméno

en: Password:
cs: Heslo:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Invalid password, please try again
cs: Neplatné heslo, zkuste to znovu

en: Failed to authenticate
cs: Ověření se nezdařilo

en: Failed to start session
cs: Sezení se nepodařilo spustit

en: Logging in...
cs: Přihlašování…

en: Login Screen
cs: Přihlašovací obrazovka

en: Back
cs: Zpět

en: Power:
cs: Napájení:

en: Accessibility
cs: Zpřístupnění pro hendikepované

en: Onscreen keyboard
cs: Klávesnice na obrazovce

en: High Contrast
cs: Vysoký kontrast

en: Screen Reader
cs: Čtečka obrazovky

en: Quit...
cs: Ukončit…

en: Suspend
cs: Uspat do paměti

en: Hibernate
cs: Uspat na disk

en: Keyboard layout:
cs: Rozvržení klávesnice:

en: More layouts...
cs: Další rozložení…

en: Session Options
cs: Předvolby sezení

en: Select desktop environment
cs: Vyberte uživatelské prostředí

en: Goodbye. Would you like to...
cs: Na shledanou. Chcete…

en: Shut Down
cs: Vypnout

en: Are you sure you want to shut down the computer?
cs: Opravdu chcete vypnout počítač?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
cs: Na tomto počítači jsou přihlášení ještě další uživatelé – jeho vypnutím ukončíte i jejich sezení (hrozí ztráta rozdělané práce!).

en: Restart
cs: Restartovat

en: Show release version
cs: Zobrazit verzi vydání

en: Run in test mode
cs: Spustit v testovacím režimu

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
cs: Spuštěním „%s --help“ si zobrazíte úplný seznam možných předvoleb příkazového řádku.

en: %s (Default)
cs: %s (Výchozí)

en: Guest Session
cs: Sezení hosta

en: Please enter a complete e-mail address
cs: Zadejte úplnou e-mailovou adresu

en: Incorrect e-mail address or password
cs: Nesprávná e-mailová adresa nebo heslo

en: If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server.
cs: Pokud už máte účet na RDP nebo Citrix serveru, Vzdálené přihlášení vám umožní z nich spouštět aplikace.

en: If you have an account on an RDP server, Remote Login lets you run applications from that server.
cs: Pokud máte účet na RDP serveru, Vzdálené přihlášení vám umožní z něj spouštět aplikace.

en: Cancel
cs: Storno

en: Set Up...
cs: Nastavit…

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Would you like to set up an account now?
cs: Pro fungování této služby je potřeba účet Ubuntu Remote Login. Chcete ho nyní vytvořit?

en: You need an Ubuntu Remote Login account to use this service. Visit uccs.canonical.com to set up an account.
cs: Pro fungování této služby je potřeba Ubuntu Remote Login účet. Vytvořte si ho na uccs.canonical.com.

en: Server type not supported.
cs: Tento typ serveru není podporován.

en: Domain:
cs: Doména:

en: Email address:
cs: E-mailová adresa:

en: Log In
cs: Přihlásit se

en: Login as %s
cs: Přihlásit se jako %s

en: Retry
cs: Zkusit znovu

en: Retry as %s
cs: Zkusit znovu jako %s

en: Login
cs: Přihlásit se
